reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziękuję dziewczyny za kciukasy i dobre słowo.To dla mnie bardzo ważne.Później się odezwę jak tam po wizycie,no i może Donka napisze co tam u nich to dam Wam znać.
 
reklama
wow gratulacje dla Donki!ale kruszynki kurcze myslalam,ze jak taka donoszona ciaza to wielkoludy beda a tu prosze!Najwazniejsze ze wszystko jest ok:) dzielna kobieta!

lily koniecznie daj znac co i jak,trzymamy kciuki!

A ja odsypialam wlasnie bo noc mialam tragiczna...no ale coz teraz juz tak pewnie bedzie;)
Milego dnia kobietki
 
hej dziewczynki:)
jestem, czytam, ale jakos czasu brak na odpisanie.
iskra gratulacje:) duże chłopaki:) super!
donka:) bardzo sie ciesze, że jesteś juz po! i, że udało sie SN:) moje maluchy ułożone główkowo, więc też jest szansa:)
yummy super, że jesteście w domku, nie ukrywam, że tez czekam na relacje z porodu, bo bardzo bym chciała SN, ale mam jakies lęki o drugiego dzidziusia.
moniek czy teraz nasza kolej? wow..ja bym chciała jeszcze trochę wytrzymać, chociaż wieczoram jest juz ciężko i pojawiły sie u mnie twardnienia brzucha, co jest dla mnie nowowśćia, bo nic takiego nie było do tej pory, a w ciąży z Damianem wcale..
lily daj znaka po wizycie, my wizytujemy w czwartek, juz sie doczekac nie moge! moniek macie juz wizyty co tydzień? my narazie co dwa.
klaudia, jak tam u was? jak dziewczynki sie mają? na wadzę przybierają? próbujesz karmoć cycuchem?
enfalo, pamiętamy, pamietamy:D
 
napiszę jeszcze info od Donki i zaraz będę zmykała do lekarza.Tak więc jedna córeczka Julka ur.godz 9.15 i 8 punktów a druga Laura ur.godz 9.20 i 9 punktów.
 
lilly lekarz cię zobaczy i wszystko będzie dobrze, inaczej być nie może więc spokojnie, powodzenia :-)

donka gratulacje, dzielna dziewczynka super, masz już swoje dwa szcześcia na świecie - niech rosną zdrowe i duże :-)

ja dzisiaj też jakaś taka nerwowa jestem to pewnie przed wizytą, nie dopuszczam innej myśli do siebie jak takiej że wsio w porządku ale mimo to się boję...byle do 17 :tak: kciuki mile widziane :-)
 
reklama
Do góry