reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy cos innego?

Dołączył(a)
7 Luty 2021
Postów
3
Hej kobitki! Słuchajcie. Dwa miesiacs nie mam miesiaczki. Na 6 testow jeden wyszedl pozytywny z lekko szarawa kreseczka. Zaraz zaczyna się 3 miesiac bez. Ginekolodzy dopiero na maj zapisują. Jestem dalej bardzo ospala,zmeczona,przygnębiona. Niedobrze mi od fajek. Na codzień jestem spokojna. Choć jak cos we mnie na chwile wstapi,to nie wiem co sie dzieje. Do tego ten potężny,ciagly glod.. i co najlepsze. Pijw ogolnie duzo wody na codzień,ale zaczelam strasznie puchnąć w nogach i w brzuchu.. i co najważniejsze. Ponad tydzień temu przez dwa dni mialam lekkie brazowe plamienie,lekko różowy sluz i na tym koniec. Dalej nie mam miesiaczki. Skoro testy negatywne,to znaczy,że nie jestem w ciazy? Ostatni test robilam poltora tygodnia temu i negatywny.
 
reklama
3 miesiące bez miesiączki i jeszcze nie byłaś u lekarza? Jak na NFZ są tak odległe terminy to ja już dawno bym była na wizycie prywatnie, bo to w sumie może być wszystko
 
Dziewczyno ,na forum pytasz ?? Do lekarza i to juz ! To nie jest normalne i to raczej nie ciaza , bo po 3 miesiącach test były mega 2 grube krechy
 
My nie wiemy czy to ciaza czy nie, można iść do lekarza prywatnie i to jak najszybciej, poprosić o jak najszybciej wizytę do lekarza napewno się uda trafić szybciutko powiedzieć jaka sprawa jest, a po za tym lepiej zrobić betę z krwi. I być sto procent pewnym czy to ciaza.. jak mi by się spóźniał tak okres to bym leciała do lekarza mnie się spóźniał okres dwa dni i juz myślałam czy nie lecieć do lekarza ale zrobiłam betę i ciąża i biegiem do lekarza
 
Do góry