reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy impreza?

test jest pozytywny, starasz się o ciąże i w ogóle rozważasz w tej sytuacji, z pozytywnym testem mówiącym o wczesnej ciąży alkohol? 😳😳😳
Szczerze to odebrałam test jako negatywny, po wielu miesiącach niepowodzeń sądziłam, że to pewniak, że jest negatywny ;) pierwszy raz pojawił mi się jakikolwiek ślad, dlatego zapytałam Was o radę na dzisiejszy wieczór. Z alkoholu zrezygnuję, dziękuję za porady :)
 
reklama
Szczerze to odebrałam test jako negatywny, po wielu miesiącach niepowodzeń sądziłam, że to pewniak, że jest negatywny ;) pierwszy raz pojawił mi się jakikolwiek ślad, dlatego zapytałam Was o radę na dzisiejszy wieczór. Z alkoholu zrezygnuję, dziękuję za porady :)
Jeżeli widać kreskę i to nie z porannego moczu to jak mogłaś odebrać go za negatywny?
 
Chyba dlatego, że w ulotce było że kreska powinna być tak samo widoczna jak kreska kontrolna, taka sytuacja jak ja miałam nie była opisana w ulotce. Poza tym boli mnie trochę w podbrzuszu jak przed okresem.
Jeżeli pojawi się jakakolwiek kreska, to test jest pozytywny. Jasna świadczy o bardzo wczesnej ciąży, a bóle podbrzusza są normalne na początku
 
Odpuściłabym zdecydowanie. Chociaż ja niepijąca[emoji1787][emoji4] Zdrowie ewentualnego maleństwa najważniejsze... widać cień. Za parę dni moze być jeszcze bardziej widoczna. Szkoda ryzykować. Jeden drink, a możesz potem bardzo żałować ...
 
Jeżeli pojawi się jakakolwiek kreska, to test jest pozytywny. Jasna świadczy o bardzo wczesnej ciąży, a bóle podbrzusza są normalne na początku
Właśnie czytałam jakiś artykuł i nie dowierzam i rzeczywiście to samo było napisane. Nigdy wcześniej nie miałam żadnej kreski, dlatego nie interesowałam się tematem.
 
reklama
Ja widze 2kreske[emoji16]
Dzień dobry,

Chciałam dziś poimprezowac i wypić alkohol, dla świętego spokoju zrobiłam test ciążowy, bo się staramy, ale nie wychodzi od pół roku. Robiłam po 16 godzinie, 2 dni przed spodziewana miesiączką. Załączam zdjęcie. Jak myślicie to może oznaczać ciążę? Czy można spokojnie wypić drinka?
 
Do góry