reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy si臋 o 15:00 z fizjoterapeutk膮 uroginekologiczn膮,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog oko艂oporodow膮

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka b臋dzie nas uczy膰 oddychania, kt贸re mo偶e na pom贸c w razie zaka偶enia koronawirusowego i duszno艣ci

Wskakuj na YT BB. Sprawd藕 najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagra艅 ze specjalistami!

Tych rozm贸w nie mo偶esz przegapi膰. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Ciaza czy nie ciaza 馃

Do艂膮czy艂(a)
10 Marzec 2020
Post贸w
5
Rozwi膮zania
0
Czesc dziewczynki. Nigdy nie korzystalam z takich forum ale tak mam namieszane w glowie ze musialam sie poradzi膰. O dzidzie staramy sie od kwietnia 2019r oczywi艣cie bez skutku. Moje cykle sa r贸偶ne mniej wiecej 29-33. Dzis przypada 39 dzien cylku. Przez caly okres przed owylulacja i po owulacji byly zbli偶enia codziennie. Miesiaczka powinna przyj艣膰 4 marca ale oczywi艣cie nie przysz艂a do dzis. Generalnie nie przejmowa艂a bym sie tym i czekala na ni膮 myslac ze sie sp贸藕ni wiecej niz powinna ale od 5 marca przez 3 dni mialam plamienia w ilo艣ciach znikomych a dodam ze mam niesamowicie obfite i dlugie miesi膮czki. Robi艂am test w dniu spodziewanej miesi膮czki wyszed艂 negatywny. Robilam tez wczoraj i znow ta sama sytuacja tyle ze te testy nie byly z rannego moczu. Moje samopoczucie jest straszne od tygodnia... Ucisk brzucha jak bym mia艂a okres, bol piersi kt贸re nigdy nie bolaly, bol miesni i bol glowy... Zastanawia mnie czy mogla by przesun膮膰 sie owulacja i doszlo do zap艂odnienia tylko w p贸藕niejszym czasie.. Nie mam zadnych torbieli ani innych rzeczy bo nie dawno bylam u ginekologa.
Jakie jest wasze zdanie? Pozdrawiam

reklama

Magda8888

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
17 Grudzie艅 2019
Post贸w
525
Rozwi膮zania
0
Najlepiej zrob badanie beta hcg to da ci odpowiedz czy jest ciaza czy nie

Magda8888

Do艂膮czy艂(a)
17 Grudzie艅 2019
Post贸w
525
Rozwi膮zania
0
ja tez mialam kiedys ledwo widoczna kreska ze jechalam kolezance pokazywac i sama niewiedzial czy jest czy nie jest ale zrobilam beta hcg ktore bylo 9.91 a testy pokazuja od czulosci 10 te najczulsze. Dzis ten moj test ma 2 lata i wlasnie mnie koie nogami. Naprawde jezeli chcesz miec pewno艣膰 i niezadreczac sie to zrob badanie nie jest drogie a daje odpowiedz

Do艂膮czy艂(a)
10 Marzec 2020
Post贸w
5
Rozwi膮zania
0
ja tez mialam kiedys ledwo widoczna kreska ze jechalam kolezance pokazywac i sama niewiedzial czy jest czy nie jest ale zrobilam beta hcg ktore bylo 9.91 a testy pokazuja od czulosci 10 te najczulsze. Dzis ten moj test ma 2 lata i wlasnie mnie koie nogami. Naprawde jezeli chcesz miec pewno艣膰 i niezadreczac sie to zrob badanie nie jest drogie a daje odpowiedz
Gdyby nie te plamienia to w og贸le bym sobie tym glowy nie zajmowa艂a 馃檮

Magda8888

Do艂膮czy艂(a)
17 Grudzie艅 2019
Post贸w
525
Rozwi膮zania
0
Gdyby nie te plamienia to w og贸le bym sobie tym glowy nie zajmowa艂a 馃檮
Tez teraz mialam plamienie inplantacyjne....myslalam ze to okres sie zaczyna ale jednak bylo to jeden dzien i minelo a okres sie nie pojawil. Dzis 17t5d

Do艂膮czy艂(a)
10 Marzec 2020
Post贸w
5
Rozwi膮zania
0
Tez teraz mialam plamienie inplantacyjne....myslalam ze to okres sie zaczyna ale jednak bylo to jeden dzien i minelo a okres sie nie pojawil. Dzis 17t5d
Przynajmniej masz jasna sytuacj臋. Ja jezeli to nie ciaza to nir wiem o co chodzi
Bardzo dobrze znam swoj organizm i takie sytuacje nigdy nie mialy miejsca. Oprocz tego czuj臋 sie ja tykaj膮ca bomba ktora chce wybuchn膮膰 馃く

momtobe_90

Do艂膮czy艂(a)
12 Stycze艅 2020
Post贸w
426
Rozwi膮zania
0
r贸b jutro bete dziewczyno, nie zam臋czaj si臋.

BetiPS

Do艂膮czy艂(a)
21 Maj 2018
Post贸w
688
Rozwi膮zania
1
Tylko beta rozwieje Twoje watpliwosci. Powodzenia

reklama
Do艂膮czy艂(a)
10 Marzec 2020
Post贸w
5
Rozwi膮zania
0
Kurcze chyba tak tez bede musiala zrobi膰. Myslalam ze moze wiecej osob mialo podobna sytuacje. Ja to musze miec zawsze inaczej i nic prosto 馃し鈥嶁檧锔馃槂

Do g贸ry