reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża czy nie ciąża

Dołączył(a)
1 Październik 2020
Postów
1
Witam staramy się z mężem od 3 lat o drugiego dzidziusia,nie mogłam zajść w ciąże ponieważ lekarz stwierdził że mam bardzo niski poziom hormonu AMH, stwierdził że już nie będę mogła mieć więcej dzieci jeśli chodzi o naturalne poczecie,jedynie in vitro. Ostatni okres miałam 1 września,powinnam dostać tydzień temu cos mnie tknęło i zrobiłam test ciążowy,nic nie wykazał ale po godzinie zerknęłam raz jeszcze a tam dwie widoczne kreski bardzo się ucieszyłam zrobiłam po nim jeszcze dwa i tez po chwili ukazały się dwie kreski tylko ta druga jasniejsza, na następny dzień zrobiłam dla pewności jeszcze dwa tylko innej firmy ale była już tylko jedna kreska,nie wiem co mam o tym myslec od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze i plecy, do lekarza mam dopiero na wtorek.Bardzo chciałabym żeby to była prawda i ze te dwie kreski nie kłamały,ale dlaczego w jeden dzień miałam pozytywny test a na następny już negatywny.
 
reklama
Lekarz zapewne jeszcze nic nie zobaczy i nie odpowie na najbardziej nurtujące Ciebie pytanie, bo jest po prostu za wcześnie (w przypadku ciąży zaleca się pierwszą wizytę 6-7tc).
Jedyne co możesz zrobić, to pójść do labu i oznaczyć betahcg.
Co do testów - mogły być różnej czułości i dlatego jedne wychodzą, a inne nie. Albo była ciąża biochemiczna i hormon zaczął spadać i lada moment przyjdzie @.
 
Hej. Kochana idź sobie zrób na badanie bata hcg. Tylko ono da Ci pewność :) i będzie podstawą dla lekarza. Bo na USG może być za wcześnie i nic nie zobaczy. A na podstawie badania z krwi jak wyjdzie Beta że jesteś może zacząć dać Ci jakieś lęki jeżeli będziesz tego wymagać. Także leć i zrób badanie
 
reklama
reklama
Do góry