Lady Loka
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 11 Lipiec 2022
- Postów
- 9 326
Po co robić test 2 dni po becie?Ja bym zrobiła jednak tą betę i poczekała 2 dni i zrobiła test innej firmy np. Pinki![]()
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Po co robić test 2 dni po becie?Ja bym zrobiła jednak tą betę i poczekała 2 dni i zrobiła test innej firmy np. Pinki![]()
No na pamiątkęPo co robić test 2 dni po becie?![]()
Jak masz te testy takie niewiadome, to nie brałabym tego jednak za objaw ciążyA powiedzcie mi trochę niezręcznieczy czulyście może intensywniejszy zapach moczu na takim etapie ? Nie mam żadnej infekcji ani nic
Zobacz jutro betę. Bo na nic Ci nasze gdybanie.Dobra powracam bo trochę oglupialam ,moja nadzieja znikła gdy dostałam ,,okresu,, tylko sęk w tym że mój okres trwa od zawsze 6/7 dni ,a teraz po 2 dniach koniec , co myślicie ?
Dobra powracam bo trochę oglupialam ,moja nadzieja znikła gdy dostałam ,,okresu,, tylko sęk w tym że mój okres trwa od zawsze 6/7 dni ,a teraz po 2 dniach koniec , co myślicie ?