reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza in vitro

Hej dziewczyny jestem 21 po transferze po 1tydz zakrwawilam mocniej ale zrobiłam badania i było wszystko dobrze potem po jakimś znowu tyg też mocniej zalrwawilam i też było wszystko dobrze dzisiaj w nocy obudził mnie ból brzucha i mocne krwawienie z rana poleciałam do lekarza który od razu mnie przyjął i z usg wynika że wszystko jest dobrze pęcherzyk ma prawie cm i jest bardzo ładny lekarz mówi że ok 5tydz i że jest mały krwiaczek ale że natomiast nie groźne i żebym dużo odpoczywała w domu .
Zrobiłam też badania beta 4090,0
Czy któraś z was może też tak miała? Okropnie się tym wszystkim zestresowałam a szczególnie tym krwawieniem i tym krwiaczkiem
 
reklama
Do góry