reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża obumarła! Wierzyć?

Co do objawów ciąży,ja oprócz bolacych piersi nie miałam żadnych ale to żadnych dolegliwości! Wiec nie jest to wyznacznikiem a siła psychiki również robi wiele,jak zobaczyłam bijące serduszko dopiero wtedy mnie zemdlilo ale to był jeden jedyny raz :-) czekamy na dobre wieści :-)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Przesiedziałam wczoraj 4h na izbie.
Pobrali mi mocz do badania i krew, ktorą muszę powtórzyć jutro. Jak beta rośnie - jest dobrze. Jeżeli spada - będziemy działać. Lekarka była przecudowna. Spokojnie mi wytlumaczyla, ze wygląda fasolka na 6/7 tydzień. Być może ciąża jest mlodsza niz myslimy. Mam sie oszczedzac i odstawic Duphaston, bo na tym etapie dzidzia powinna sama się utrzymać. Jeszcze mam nadzieję :) Dziękuję Wam wszystkim :) Dziś świętujemy 11 ur. starszej córki więc staram się o tym nie myśleć i spokojnie czekam na jutro.
 
reklama
Gratuluję ale ja bym nie odstawiala duphastonu on nie zaszkodzi a pomoże nie można tak gdybac czy się utrzyma czy nie tym bardziej że dopiero w 12 tyg wykształca się łożysko.
No nie wiem...
 
Powodzenia zatem!
I dodam tylko, że tak jak Olcia powyżej też bym radziła nie odstawiać progeseronu. Łożysko dopiero od około 12 tyg funkcjonuje i wtedy kropek ma szansę się sam utrzymać. Aczkolwiek wspomaganie progeseronem czesto jest zalecane i o wiele dłużej w razie "w". Szkodliwości brak.
 
reklama
Przesiedziałam wczoraj 4h na izbie.
Pobrali mi mocz do badania i krew, ktorą muszę powtórzyć jutro. Jak beta rośnie - jest dobrze. Jeżeli spada - będziemy działać. Lekarka była przecudowna. Spokojnie mi wytlumaczyla, ze wygląda fasolka na 6/7 tydzień. Być może ciąża jest mlodsza niz myslimy. Mam sie oszczedzac i odstawic Duphaston, bo na tym etapie dzidzia powinna sama się utrzymać. Jeszcze mam nadzieję :) Dziękuję Wam wszystkim :) Dziś świętujemy 11 ur. starszej córki więc staram się o tym nie myśleć i spokojnie czekam na jutro.
Jak sie skonczyla Twoja historia czy bhcg wzrosla i wszystko jest ok?
 
Do góry