reklama

Ciąża owulacja

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Mam do was pytanie... owulacje teoretycznie mialam miec 18.02 w poniedziałek. Jestem przeziębiona aktualnie a kochalam sie z mezem 13-17.02. Teraz bardziej choroba sie rozwinęła i nie dam radt sie kochac. Czy moglo dojsc do zaplodnienia? Dziękuję za odpowiedzi..

reklama

Xyz55

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Plemniki w śluzie płodnym mogą przeżyć nawet kilka dni, więc tak, jest taka szansa :)

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Cześć dziewczyny! Mam do was pytanie... owulacje teoretycznie mialam miec 18.02 w poniedziałek. Jestem przeziębiona aktualnie a kochalam sie z mezem 13-17.02. Teraz bardziej choroba sie rozwinęła i nie dam radt sie kochac. Czy moglo dojsc do zaplodnienia? Dziękuję za odpowiedzi..
Mogło. O ile faktycznie była owulacja lub nieznacznie się przesunela.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Mogło dojść do zapłodnienia, bo plemniki potrafią przeżyć nawet kilka dni.

martuśwol!89

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
hej , raczej mogło .Ja mam cykl 30 dni ,osttanio byłam na wizycie u lekarza w 7 dniu i Pani doktor twierdziłą,żę za 3 dni owulacja , moje ciało jednak zawsze w 14-15 dniu daje we znaki ,staramy sie 4 cykl......

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019