reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Katrina wszystkiego Naj
bukiet.jpg
 
reklama
Witajcie mamuski

Majuska ja bym babie zwrociła uwage jak dba o psa , u nas jedna baba w bloku miała psa 3 lata oddala go do schroniska a wzieła nastepnego no gdzie sens co zabawka sie znudzila tzeba zmienic , przeciez zwierzeta maja uczucia , szlak mnie trafia na taka znieczulice
Katrina wszystkiego dobrego

my wcinamy obiad niunia spi jak sie obudzi idziemy buszowac na podworko ona potem wieczorem pada ze zmeczenia
miłego dzionka kochani
 
Dziewczynki - bardzo, bardzo Wam dziękuję, wczoraj mi stuknęło 41 beleczek.... stąd to przyjęcie w sobotę.

A co do córci, to prawda, że miłe, jak dziecko pamięta, tylko cholera ja się chyba starzeję, bo się tak wzruszyłam, zreszta śliczne życzenia mi napisała.
 
Katrina to jeszcze raz wszystkiego naj naj:-Dsmażę na patelni jakoś mrozonke po grecku(nareszcie coś jarzynkowego co lubi ja bo M jest w pracy i wróci dopiero jutro) zobaczymy co to za cusik czy dobre??
 
reklama
Do góry