reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej, sierściuch mi sie odmówił i wróciłam wcześniej....Tatus jeszcze nie wrócił z Paćką ze żłoba, więc mam chwilkę wolną :)))

Ollena współczuję, cholerstwo to jest, niegroźne niby, ale upierdliwe, musicie przejśc i tyle:sorry2:

Kłaczku mnie jeden pies słucha, a drugi nie:-D, ale to chyba w związku z tym, że jej mózg jest wielkości orzeszka ziemnego:-D Paćka mi tez dokazuje w rożny sposób, moczy, wylewa, rozlewa, generalnie kłade na to lagę, niech sie bawi, potem sprzątam. Ostatnio swoje niedojedzone śniadanie - kanapki, wrzuciła do garnka i lała po tym mlekiem niedopitym z butli, potem to miącholiła rękami, jak skończyła, to odstawiłam ten garnek na blat i zaczełam myć bachora, wracam i patrzę a tu kocica siedzi w garnku i je tą ciapę:-D...totalne pato:-D

O dobra, wrócili;-)
 
Hełoł :-)
się kurde opisałam i mi zżarło :-(
Ollena - Kubula potrafi sam się bawić, obejrzeć Piaskowego Dziadka. Chętnie siada i sam sobie "czyta" ale mimo wszystko jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji, że nie bawimy się razem.
dziś nabyłam coś takiego:
Księgarnia Internetowa Siedmioróg.pl .:. 100 zabaw dla dzieci 2-letnich | Philippe Matter : Wydawnictwa Siedmioróg .:. książki, bajki, kolorowanki, wiersze, lektury, komiksy, Scooby-Doo_
muszę jeszcze nabyć plastelinę, klej i stosowne nożyczki :-)
 
Hejka,

Olena - współczuję. Byliście u lekarza ? Moze to ospa jest ?

Julka mnei zaskoczyła. Wróciła od Babci, zjadła naleśnika z serkiem ,pobawiła się i nagle sąsiad zaczął przeraźliwie wiercić w ścianie. Uciekła do mnie na kolana, przytuliła buźkę do cycka , objęła mnie i.... zasnęła. Podniosłam jej głowę bo no dziwne zachowanie było. Popatrzyła na mnie i dalej klapnęła i spałą. Siedziałyśmy tak 45 minut. W końcu przeniosłam ja na łózko i śpi jeszcze. Normalnie najpierw myślałam ze coś się stało dziecku.

Misia a skąd się dowiadujesz o tych fajnych i kreatywnych książeczkach ? A to Miasteczko Mamoko to jest do oglądania ale dla dzieci +3. Misia, Flo - chłopaki są tym zainteresowani ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
...kanapki, wrzuciła do garnka i lała po tym mlekiem niedopitym z butli, potem to miącholiła rękami, jak skończyła, to odstawiłam ten garnek na blat i zaczełam myć bachora, wracam i patrzę a tu kocica siedzi w garnku i je tą ciapę:-D...totalne pato:-D
O, to pato calym pyskiem. :-D Mam nadzieje ze kotku nie zaszkodzilo takie niekocie jedzenie. ;-) Czyli masz mniej wiecej to samo... Dzis dalam Karolowi chrupki w miseczce - malutkie, takie "oponki" typu platki do mleka. Jadl sobie, poki nie wywalil tego na podloge - najpierw zbieralam, potem machnelam reka, wiec dziecko siedzialo na podlodze, zbieralo i jadlo. Ile mozna zbierac, jesli zawodnik uparl sie wysypywac?

Ollena, wspolczuje dziadostwa. Podobno cholernie zarazliwe, a z tego co wiem o objawach, dokuczliwe.
 
Ollena byłaś u lekarza??? bo może to jednak ospa ?ponoć mimo szczepień może dziecko chorować tak czy siak przytulam ciężkie chwile przed wami.Co do zabaw to niszeczenie papieru toaletowego w wannie podczas kapieli trza uważać bo nagle znika cała rolka jak tylko jej sie uda sięgnąć ,a wspina sie coraz lepiej.Wyciąganie wałków ,sitek i ostatnio kocha lizać tarkę:szok:no i zabawa z tata żołnierzykami (zostały po chłopcach) wystarczy ,ze M powie idziemy do hipków ,a Amelia oderwie sie od kazdego zajęcia
 
My po lekarzu. Chwile przed wizyta wpadlam na to, ze to wirus bostonski jako, ze Mia miala wysypke na pupie (myslalam ze potowki spowodowane potami przy goraczce), stopach, ustach itd. WYczytalam, ze wysypka moze byc w ustach i moze byc mocne zapalenie gardla. Mia nie chciala jesc a jak juz cos wziela do buzi to pomietolila i wypluwala.
Polaczylam wszystkie fakty i wyszedl mi ten wirus bo Patryk zanim dostal w niedziele goraczki (o dziwo jednorazowo) to skarzyl sie, ze boli go pieta, myslelismy ze przez to zle stanal albo cos w tym stylu). Na drugi dzien zauwazylam 2 bable, na drugiej stopie tez dzis mial 2 i na dloniach po 3 kropeczki. Ale on juz w poniedzialek dostal na wirusowe zapl. gardla Neosine wiec zaraz gardlo mu przeszlo.
Mia dzis dostala ten sam lek i licze na poprawe bo biedne z niej stworzonko. Pani dr powiedziala, ze wychodzic mozna, jedynie zeby po sloncu nie chodzila. Krostke ma jedna pod jezykiem, duza i bardzo czerwone gardlo.
Licze, ze jutro bedzie lepiej..
 
Ollena będzie lepiej. Skąd się takie cholerstwa biorą :-(
Zoyka o mamoko gdzieś czytałam a potem widziałam w księgarni, ale uznałam że to za dorosła książka i sobie poczekamy z kupnem. No i Kubula dostał Mamoko od mego brata :-) Pod choinkę od nas dostał Mamoko 3000, pewno przy najbliższej okazji kupię mu cyferki i literki i Dawno temu w Mamoko :-D
Szczerze mówiąc my sami świetnie się przy tych książeczkach bawimy.
A o innych książeczkach - najczęściej coś mnie "atakuje" w księgarni, swego czasu były fajne artykuły w wyborczej o książeczkach np. dowiedziałam się o tej serii: maleksiazki.pl i o tej: (może mi wejdzie link w końcu) http://maleksiazki.pl/katalog/a-dlaczego.html?search=product&auth[au]=Anna-Clara+Tidholm+
O tej serii pisała tutaj Majuska: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. dawniej Firma Księgarska Jacek Olesiejuk Sp. z o.o.: Lista - Kubula ma cały zestaw jest w SMYKU.
No i oczywiście klasyka. Ostatnio kupiłam Brzechwę z ilustracjami Szancera :-D
Flo teraz Ty zeznawaj skąd masz info nt. fajnych książek :-)
 
reklama
Do góry