reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

niestety kika tak jest chyba juz wszedzie, choc miejmy nadzieje ze gdzies tam sa jeszcze lekarze z prawdziwego zdarzenia i pomagaja. Prawda jest jednak fakt ze niby 21wiek a takie problemy , niby sprzet jest i powinno byc lepiej ,wyglada na to ze coraz lepiej napelniaja sie ich kieszenie, niz pomoc ludziom . osobiscie spedzilam troche zycia w szpitalach i mialam do czynienia z systemem ,sek w tym ze jesli potrzebujesz pomocy to niby ci pomagaja ,a tak na prawde to jak fatamorgana ,bo niby dlaczego tak wielu ludzi odchodzi na tamta strone, bo lekarz jest chroniony i to nie jego wina.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie basiek miałam dzisiaj skonsultować leki na. serce z ginekologiem poczym usłyszałam ze to moj kardiolog musi wiedziec on nie musi .zrobilam oczy jak sowa mysle sobie ok...
...poczym on mnie zaprasza na. kozetkè na USG co tydzien usg .bo sobie dzidziusia poogladam...no idiota
 
reklama
Lily,przykro mi....cholerna @
Nie bylo mnie troche,ale najpierw urodziny corki,pozniej chorobsko corki,koniec semestru w pracy...doby malo.
dzis bylam odebrac wyniki amnio a jutro jade na polowkowe :). od tygodnia dopiero czuje konkretne kopniaczki co mnie bardzo uspokaja :)
u nas dwa terminy sa, 26.05 lub 1.06. Osobiscie wolalabym ciut wczesniej co by sie na byka zalapac ;).
 
Lily,przykro mi....cholerna @
Nie bylo mnie troche,ale najpierw urodziny corki,pozniej chorobsko corki,koniec semestru w pracy...doby malo.
dzis bylam odebrac wyniki amnio a jutro jade na polowkowe :). od tygodnia dopiero czuje konkretne kopniaczki co mnie bardzo uspokaja :)
u nas dwa terminy sa, 26.05 lub 1.06. Osobiscie wolalabym ciut wczesniej co by sie na byka zalapac ;).

Niooooo cholerna @.... a bliźnięta są tez Ok [emoji16]:::.
 
oj nie wiem czy bliznieta sa ok ,ja jestem blizniakiem i ciezki zywot mieli moi rodzice [emoji16],osobiscie tez chcialabym aby i moje bobo przyszlo wczesniej i tez byli blizniakiem bo raka sie jakos boje czy sie dogadam, no ale co bedzie to bedzie trudno [emoji2].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
lilly40 ty sie @nie przejmuj , prawda jest taka ze to nie my wybieramy czas kiedy dzieci sie pojawiaja ,tylko na odwrot dlatego czasem nam tak schodzi czasowo no i bywa tez ze zdarzaja sie straty, ale dobre jest to ze dusza przeciez wraca i to nie prawda ze stracilysmy, oj dlugi temat ale pocieszajacy ,wiec nie tracmy nadzieji wszystko bedzie dobrze. dziewczyny sorki jesli robie bledy ,staram sie kurna ale chyba slabo mi idzie[emoji5]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
lilly40 ty sie @nie przejmuj , prawda jest taka ze to nie my wybieramy czas kiedy dzieci sie pojawiaja ,tylko na odwrot dlatego czasem nam tak schodzi czasowo no i bywa tez ze zdarzaja sie straty, ale dobre jest to ze dusza przeciez wraca i to nie prawda ze stracilysmy, oj dlugi temat ale pocieszajacy ,wiec nie tracmy nadzieji wszystko bedzie dobrze. dziewczyny sorki jesli robie bledy ,staram sie kurna ale chyba slabo mi idzie[emoji5]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Basiek az tak się nie przejmuje ale jednak przykro się zrobiło ... No cóż trzeba próbować jeszcze dwa miesiące mam ... wyznaczyłem termin do marca a później to już raczej za późno będzie .... już jest późno a na następny rok to już chyba zdecydowanie będzie późno ... jak się nie uda to widocznie tak miało być ... trudno się mówi
 
oj z tym pozno to roznie bywa , mialam tak samo ale ty do mnie to mlodziutka [emoji23]. bedzie ok [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry