reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Lily...my zaprzestalismy staran jak mialam 40.5 roku. pozniej wszystko zaczelo fixowac wiec w duchu przyznalam sobie racje,ze rozsadek zwyciezyl. lekarz wrozyl menopauze bo moja mam w wieku 39 byla juz po. a tu los plata figle, jakos tak mimochodem sie udalo :)
ja zdecydowanie wole byka, uwierzcie, z ZADNYM blizniakiem, a mam wokol sztuk 5 sie nie dogaduje i spory i spiecia sa zawsze, takze ten teges ;)
teraz doczytalam, ze jestes '74. na innym, znajomym forum jest babeczka, dzis konczy 46 lat a jej synus 4 miesiac :)
 
reklama
Lily...my zaprzestalismy staran jak mialam 40.5 roku. pozniej wszystko zaczelo fixowac wiec w duchu przyznalam sobie racje,ze rozsadek zwyciezyl. lekarz wrozyl menopauze bo moja mam w wieku 39 byla juz po. a tu los plata figle, jakos tak mimochodem sie udalo :)
ja zdecydowanie wole byka, uwierzcie, z ZADNYM blizniakiem, a mam wokol sztuk 5 sie nie dogaduje i spory i spiecia sa zawsze, takze ten teges ;)
teraz doczytalam, ze jestes '74. na innym, znajomym forum jest babeczka, dzis konczy 46 lat a jej synus 4 miesiac :)

Nooooo zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
kobity dopoki sil starcza trzeba zyc ,juz nie raz slyszalo sie przypadki ciazy w pozniejszym wieku typu 46 lat co wy sie martwicie ,skoro babki lataja na in vitro po 50 i dalej,a wy przy nich jak mlode sarenki [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kobity dopoki sil starcza trzeba zyc ,juz nie raz slyszalo sie przypadki ciazy w pozniejszym wieku typu 46 lat co wy sie martwicie ,skoro babki lataja na in vitro po 50 i dalej,a wy przy nich jak mlode sarenki [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ohhhhh łatwo się mówi .... jakby było byłoby bosko a teraz znów włączają się wątpliwości .... ahhhhh te życie ‍♀️
 
Ahh Kochana przykre to jest jak sie ta wredna @ pojawi...ja to juz przechodze tyle miesiecy i sie nie poddaje :) jak to moj maz mowi trzeba sie troche napracowac heh... moze kolejny cykl przyniesie fasolkę :)
 
reklama
Do góry