reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

O trzecie dziecko zaczęłam się starać ok. 8 lat temu. Po niedługim czasie dałam sobie spokój, myślałam, że wiek już nie ten, lekarz tak też twierdził, przestałam myśleć o dziecku. Po kilku latach powróciło pragnienie jeszcze silniejsze. Zmieniłam lekarza, okazalo się, że mam niedrożne jajowody. Po zabiegu wszystko się zmieniło. Jestem szczęśliwa w 23 t.c. Także życzę powodzenia!
No właśnie tez się zastanawiam czy nie mam nie droznych jajowodów
 
reklama
Jak ciężarówki z tymi upalami radzicie sobie no i Ty Magda z tą nogą?
Nic nie mówię ale dostaje szału już Chociaż ciutek mniej boli tylko na noc biorę silne przeciw bólowe a w ciągu dnia paracetamol ale w mocy mi gorąco w stopę bo w mojej sypialni jest milion stopni a żeby było wesoło dziś mam 1dc jedno mnie cieszy ze wrócił moj 29 dniowy cykl zobaczymy jak będzie w następnym :)
Niech ta noga szybko się zrasta bo ja wariuje tak nic nie robić ! Dziś chciałam odkurzyć w domu ale kurde się nie dało jednak już wiek robi swoje hahahw żartuje nie dałam rady po prostu na jednej nodze to nie jest możliwe :) i mam dietę bo ciężko robić mi jedzenie jak siedzę sama w Domu także wesoło jest :)
 
Ja już na końcówce więc nie będę marudzić:D ale nie zazdroszczę chodzić w ciąży zwłaszcza te ostatnie miesiące przez lato:oapropo ja moją mamę tak urządziłam bo urodziłam się na początku września ;)

Mnie tez tak Coreczka raz zrobiła koniec września się rodziła a lato było masakrycznie gorące umierałam w tedy.
 
Ale mam dziś dziewczyny doła masakra jakaś :(
Magdula staraj się czymś zająć ,książka ,krzyżówka ,film jakiś ,te gorsze chwile mijają ,mnie też czasem z nienacka dopada dołek czasem bez powodu zresztą jak każdego,trzeba to przetrwać ,wykorzystaj ten czas jak jesteś unieruchomiona i postaraj się odpocząć ,buziaki kochana
 
reklama
Do góry