reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Magdula staraj się czymś zająć ,książka ,krzyżówka ,film jakiś ,te gorsze chwile mijają ,mnie też czasem z nienacka dopada dołek czasem bez powodu zresztą jak każdego,trzeba to przetrwać ,wykorzystaj ten czas jak jesteś unieruchomiona i postaraj się odpocząć ,buziaki kochana
Wiesz Kasiu ze dla mnie ten czerwiec będzie taki czuje jakbym wszystko od nowa przechodziła :(
 
Tak wiem ...ale wierzę że wkrótce wyjdzie słońce i to dzieciątko wróci do Ciebie,czego Ci z całego serca życzę
Kurde wiesz... tracę jakoś nadzieje serio może to przez ten okres?? Lekarz kazał mi teraz brać po 2 tabletki clo ale tak sobie myśle czy to ma sens? Tak pchać w siebie te leki ?? A później nic?? Jak twierdzi moj lekarz nie ma szans żebym miała nie drożne jajowody czy nawet jeden jajowod nie potrafię nie myśleć o ciąży i dziecku nie potrafię pragnąc je mieć a niby to jest przeszkoda ale jak się przestawić ?? Nawet nie poszłam po receptę a sorry nie mogę iść :) nie wydałam nikogo po nią a za 3 dni powinnam wziąć już tabletki zacząć brać .. a w głowie mentlik brać czy nie brać czy przeczekać to wszystko??? Pogodzić się z tym wszystkim cieszyć tym co mam. ? Bo mam przecież wspaniałe córki .. oj totalna dolina :( Kasiu
 
Kurde wiesz... tracę jakoś nadzieje serio może to przez ten okres?? Lekarz kazał mi teraz brać po 2 tabletki clo ale tak sobie myśle czy to ma sens? Tak pchać w siebie te leki ?? A później nic?? Jak twierdzi moj lekarz nie ma szans żebym miała nie drożne jajowody czy nawet jeden jajowod nie potrafię nie myśleć o ciąży i dziecku nie potrafię pragnąc je mieć a niby to jest przeszkoda ale jak się przestawić ?? Nawet nie poszłam po receptę a sorry nie mogę iść :) nie wydałam nikogo po nią a za 3 dni powinnam wziąć już tabletki zacząć brać .. a w głowie mentlik brać czy nie brać czy przeczekać to wszystko??? Pogodzić się z tym wszystkim cieszyć tym co mam. ? Bo mam przecież wspaniałe córki .. oj totalna dolina :( Kasiu
Kochana obie dobrze wiemy że nie zrezygnujesz :) więc głowa do góry ,wyślij kogoś do apteki i działaj na ile dasz radę z nogą, oczywiście najlepiej bez spiny ale łatwo powiedzieć , doskonale wiem jak to jest pragnąc być w ciąży już teraz natychmiast ,u mnie też zeszło kilka miesięcy i jak już pisałam szalałam z testami temperatura , suplementami aż się wkurzyłam rzuciłam wszystko w kat i pyk udało się ,ważne że wiesz że możesz zajść ,będzie dobrze :)popatrz niektóre dziewczyny od nas z forum po kilka lat się starały i w końcu się udało
 
Kochana obie dobrze wiemy że nie zrezygnujesz :) więc głowa do góry ,wyślij kogoś do apteki i działaj na ile dasz radę z nogą, oczywiście najlepiej bez spiny ale łatwo powiedzieć , doskonale wiem jak to jest pragnąc być w ciąży już teraz natychmiast ,u mnie też zeszło kilka miesięcy i jak już pisałam szalałam z testami temperatura , suplementami aż się wkurzyłam rzuciłam wszystko w kat i pyk udało się ,ważne że wiesz że możesz zajść ,będzie dobrze :)popatrz niektóre dziewczyny od nas z forum po kilka lat się starały i w końcu się udało
I ja się podpisuję pod tym tekstem. Lekarz mi mówił, że za bardzo się spinam, stresuję się, że czas tak leci. Sama jestem w szoku, że się udało, w pierwszym miesiącu, gdy nagle odpusciłam. Życze żeby wszystko się udało
 
I ja się podpisuję pod tym tekstem. Lekarz mi mówił, że za bardzo się spinam, stresuję się, że czas tak leci. Sama jestem w szoku, że się udało, w pierwszym miesiącu, gdy nagle odpusciłam. Życze żeby wszystko się udało
U mnie jeszcze było tak, że dałam spokój ze staraniami i przygarnęłam szczeniaka. Całą tęsknotę ukoiłam w nim... Tuliłam, nosiłam na rękach ciągle jak dziecko. I w następnym miesiącu były dwie kreski na teście. Ja jestem pewna, że szczeniak mi pomógł w pewnym sensie. Wyluzowałam i się udalo.
 
I ja się podpisuję pod tym tekstem. Lekarz mi mówił, że za bardzo się spinam, stresuję się, że czas tak leci. Sama jestem w szoku, że się udało, w pierwszym miesiącu, gdy nagle odpusciłam. Życze żeby wszystko się udało
Właśnie mi tez mówił ze stres tu nie pomaga nie mam leków ani recepty także w tym cyklu nic ja i tak mam z ta noga lipę wiec nawet nie wiem jak?
 
U mnie nowy cykl się zaczął. Wiedziałam, że się nie udało, bo nic mi nie było, żadnych objawów. Cykle mam regularne 29 dniowe ale od jakiegoś czasu mam tego pierwszego i drugiego dnia plamienia. Przeczytałam, że to może świadczyć o niewydolności ciałka żółtego i niedoborach progesteronu. Wiecie coś na ten temat?
 
reklama
Kochana obie dobrze wiemy że nie zrezygnujesz :) więc głowa do góry ,wyślij kogoś do apteki i działaj na ile dasz radę z nogą, oczywiście najlepiej bez spiny ale łatwo powiedzieć , doskonale wiem jak to jest pragnąc być w ciąży już teraz natychmiast ,u mnie też zeszło kilka miesięcy i jak już pisałam szalałam z testami temperatura , suplementami aż się wkurzyłam rzuciłam wszystko w kat i pyk udało się ,ważne że wiesz że możesz zajść ,będzie dobrze :)popatrz niektóre dziewczyny od nas z forum po kilka lat się starały i w końcu się udało
Magda,gdzie mieszkasz? Bo chyba pojadę kopnąć Cię w d....i nie tylko noga będzie boleć. Wtedy zaczniesz inaczej myśleć. Weź się w garść i nie pierdziel. Bierz tabletki i nie marudź.
 
Do góry