reklama

Ciąża po 40

reklama

annauelle

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane z tymi staraniami i odpuszczeniem nie do konca sie zgodze....my odpuscilismy bo przeprowadzka,bo wiecej czasu na sport zaczelismy przeznaczac,bo wyjazd nad morze zeby odpoczac i jakos lipa z tego...nawet sama bylam zdziwiona ze umiałam od tak poprostu nie myslec o dziecku....nie bralam nawet leków zadnych bo jakos tak mnie siły odeszly zeby sie dalej starac tymbardziej ze czekamy na wizyte w klinice niepłodnosci...ale to takie czekanie ze nawet nie wiem czy cokolwiek pomoga....nie wszystkim sprzyja odpuszczenie jednak...
Pozdrawiam Was Kobietki

Magdamama

Rozwiązania
0
Nie wiem co mi się dzieje ale jakaś słaba jestem czuje się nie fajnie :( pocę się straszne ja z natury nie pocę się .. dziś chłodno a mnie pali w środku
Niby mam 7 dc a dalej plamie noga boli dalej i chyba nie przestanie tak szybko bolec... po za tym spoko :) a co u was ??

Maja75

Rozwiązania
0
U mnie dziś spadek formy totalny .Wczoraj nas nie było rano po czwartej się już obudziłam .Potem lezalam do wpół do dziesiątej i cała rozje..... .Zaś żołądek mi wydymalo ja niekiedy tak mam ,pod łopatka boli ,upał jak cholera no i cóż elb totalnie

babydust

Rozwiązania
0
Nie wiem co mi się dzieje ale jakaś słaba jestem czuje się nie fajnie :( pocę się straszne ja z natury nie pocę się .. dziś chłodno a mnie pali w środku
Niby mam 7 dc a dalej plamie noga boli dalej i chyba nie przestanie tak szybko bolec... po za tym spoko :) a co u was ??
magdamama to tak jak u mnie :( 7dc a ciagle plamienia :( w zeszlym cyklu mialam to samo :( 3 dni okres i 4 dni plamien :( :( przed tymi CB tego nie mialam :( i nie wiem czy mi sie hormony rozjechaly u mnie po tym wszystkim czy moze inofolic tak dziala bo pije go od 2 miesiecy wlasnie :( czy moze cholera to ze na diecie IO jestem i schudlam 10 kg ma jakis wplyw :( ale generalnie nastawiona pozytywnie to nie jestem :( wysokie fsh, niski progesteron i te plamienia jeszcze :(

reklama

Zoja75

Rozwiązania
0
magdamama to tak jak u mnie :( 7dc a ciagle plamienia :( w zeszlym cyklu mialam to samo :( 3 dni okres i 4 dni plamien :( :( przed tymi CB tego nie mialam :( i nie wiem czy mi sie hormony rozjechaly u mnie po tym wszystkim czy moze inofolic tak dziala bo pije go od 2 miesiecy wlasnie :( czy moze cholera to ze na diecie IO jestem i schudlam 10 kg ma jakis wplyw :( ale generalnie nastawiona pozytywnie to nie jestem :( wysokie fsh, niski progesteron i te plamienia jeszcze :(
Na mnie infolic nic nie działał.