reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj Bożena i wszystkie dziewczyny u mnie starania są takie sobie ... Z znadziejami ,a u ,Ciebie jak ....
@Maja75 jak mamy ochotę to działamy ;) czas pokaże jak będzie.
Ostatnio byłam u gina, ja bardzo byłam zadowolona z wizyty, bo wyszło mi dobre usg (a miałam dużą torbiel na jajniku) jednak lekarz nie był zachwycony moimi staraniami o dziecko. Spytał mnie czemu sobie po 40stce przypomniałam o dziecku... Nie odpowiedziałam mu na to pytanie, pomyślałam swoje i wyszłam. Byłam zadowolona z wyniku usg i nawet o niestosownym zachowaniu nie myślałam.
Spokojnej niedzieli ;)
Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :)
 
reklama
Dziewczyny podczytuje Was. Mało piszę, ale przewija się temat naszego wieku i podejścia lekarzy.
Ja po 12 latach chodzenia do ginekologa, jak mnie olał i nie przyznał się do swego błędu tylko zwalał na nasz wiek, że nie możemy zajść. To go zmieniłam.
Ten do którego teraz chodzę nie podkreśla mego wieku i nie skreśla mnie jako staraczki.

Zaza przykro mi, że przez to przeszłaś.
W czerwcu przeszłam to samo, też głupie teksty lekarzy.
Przed samym zabiegiem przyszedł ten gin, do którego teraz chodzę i mi wszystko tłumaczył.
On jako jedyny się zapytał: jak się czuję.
Widać, że jest oddany swojej pracy i to lekarz z powołania

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Ja chodzilam w Polsce do dobrego ginekologa, ale też pamiętam gdy urodziłam drugie dziecko w wieku 34 lat usłyszałam - teraz to już musi się pani zabezpieczać, ma pani swoje lata. Poczułam się stara;). W Polsce ( teraz to się powoli zmienia ) jeszcze jest staroswieckie podejście do tego tematu. Mieszkam teraz za granicą, mam 41 lat i nikt nigdy mi nie zwrócił uwagi, że jestem za stara. Poza tym jak widzę tutaj kobiety w ciąży - większość jest w moim wieku. Wiec nie ma czym się przejmować, ja uważam że to nasz wybór i nasze konsekwencje. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i pozdrawiam dziewczyny w ciazy;)
 
eh ja nie wiem czy zacząć się starać i kiedy..czy robić jakieś badania? wizytę u gina mam dopiero 29-tego...mam mętlik w głowie
 
eh ja nie wiem czy zacząć się starać i kiedy..czy robić jakieś badania? wizytę u gina mam dopiero 29-tego...mam mętlik w głowie
Staraj się ,wiem zawsze będziesz miała w sercu i przeżywała swoją stratę.Czas płynie i leczy trochę rany .Z tego co czytam po poronieniach dziewczyny zachodzą dość szybko i donoszą.Na forum też są takie dziewczyny.Wiesz co masz na plusie wieeeek.
 
Mój ginekolog też mi polecił sinupred. To chyba same zioła więc bezpieczne :-)
Dzieki dziewczyny, za potwierdzenie, ze mozna sinupred. Jak mi dzisiaj nie przejdzie bol zatok to jutro sobie kupie (dzisiaj zostalam w domu). Po prostu boje sie brac jakiekolwiek leki jesli to nie jest bezwzglednie konieczne.
Życze miłego dnia wszystkim Kolezankom!
 
Ostatnia edycja:
eh ja nie wiem czy zacząć się starać i kiedy..czy robić jakieś badania? wizytę u gina mam dopiero 29-tego...mam mętlik w głowie
Jeśli staracie się rok bez powodzenia, to jest taki bezpłatny program diagnostyczny finansowany przez Ministerstwo Zdrowia. My się zalapalismy i można oszczędzić sporo kasy. Nie wiem skąd jesteś. Wrzucam link na Szpital Uniwersytecki w Krakowie, ale podejrzewam, że więcej ośrodków to realizuje.
Link do: Zapraszamy do Ośrodka Leczenia Niepłodności w Szpitalu Uniwersyteckim - Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Życzę powodzenia :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie było dzieciaki zlapaly jelitowke młodszy strasznie wymiotowal tyle strachu się najadłem ze szok .Spokojnie ostatnio tutaj .Ja dostałam @ Ale z tydzień wcześniej już testy robiłam .Oczywiście tak jak pisałam jak były by dwie kreski to był by szok .No ale zobaczymy co dalej będzie co Bozia da .Życzę spokojnej nocy pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie .
 
reklama
Do góry