reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wiem, że mam odmienne zdanie w temacie szczepienia ale my z moim Love narazie się nie szczepimy.
Za dużo niewiadomych, z moją Pediatrą rozmawiałyśmy o wszystkich danych o których się nie mówi głośno,o mutacjach, śmiertelności poszczepiennej itd. Jestem z tych co szperają i szukają "głębiej".
Nie jestem przekonana a nawet się boję, więc narazie szczepienie odpada
Wiesz każde zdanie jest dobre. Zawsze trzeba wszystko przeanalizować i przemyśleć. Też dużo interesuje się tym tematem, tak jak piszesz o objawach poszczepiennych. Ja też się boję szczepienia to naturalne. Kurcze ale szczepiliśmy się na gruźlicę, odrę, ospę, polio i wiele innych szczepień i nic nam nie jest. Też niekiedy mam mętlik w głowie, bo informacje są tak rozbieżne, że wywołują właśnie strach i panikę przed szczepieniem.
 
reklama
Terapeuta przepisał mi leki jeszcze zanim zaszłam w ciążę... strasznie fatalnie sie po nich czułam i odstawiłam na własną rękę... więcej tam nie poszłam...
Z psychicznego dołka i toksycznego małżeństwa wyciągnął mnie przyjaciel, który został moim partnerem. Nie mówię, że jest już super,ale jest zdecydowanie lepiej 🙂

Też bym chciała,tylko nie wiem czy mnie chcecie bo rzadko zaglądam....

Bardzo ładny wynik 🙂. U mnie tri 21 było 1: 350 i amnio nie robiłam.

U mnie dziś pierwsza wiosenna burza 🙂, tylko sie pytam gdzie ta wiosna???🤔
Chcemy, chcemy!!!
 
Zaczęłam plamić. Identyczny scenariusz jak za każdym poronieniem. No nic. Dobrze, ze nie nastawiałam się zbytnio. Już chce mieć to za sobą . I nigdy więcej żadnych ciąż z mojej strony .
Nelja, a moze gdyby nie ciąża miałabyś dziś okres i dlatego plamisz? U mnie tak było prey pierwszej ciąży? Ze trzy dni to trwało, a ja ciągle byłam w ciąży.
 
Dziekuje kochane za Wasze wsparcie. Nie spałam pół nocy z tego wszystkiego . Nie było tego dużo, ledwo z kilka plamek. Tylko, ze ja już znam te plamki - dobrze się nie kończyły. Dzisiaj póki co cisza. Niby rzeczywiście zbliża się termin @. No nic. Dziś położna. Powiem co się dzieje i zobaczymy. Tylko tyle mogę . Dziekuje. 😘
 
Dziekuje kochane za Wasze wsparcie. Nie spałam pół nocy z tego wszystkiego . Nie było tego dużo, ledwo z kilka plamek. Tylko, ze ja już znam te plamki - dobrze się nie kończyły. Dzisiaj póki co cisza. Niby rzeczywiście zbliża się termin @. No nic. Dziś położna. Powiem co się dzieje i zobaczymy. Tylko tyle mogę . Dziekuje. 😘
Będzie dobrze - trzymam kciuki. Ja przez całą ciąże plamiłam(brałam duphaston i luteine) - a malutki miał się bardzo dobrze :)
 
Dziekuje kochane za Wasze wsparcie. Nie spałam pół nocy z tego wszystkiego . Nie było tego dużo, ledwo z kilka plamek. Tylko, ze ja już znam te plamki - dobrze się nie kończyły. Dzisiaj póki co cisza. Niby rzeczywiście zbliża się termin @. No nic. Dziś położna. Powiem co się dzieje i zobaczymy. Tylko tyle mogę . Dziekuje. 😘
Trzymam kciuki:-)
 
Dziekuje kochane za Wasze wsparcie. Nie spałam pół nocy z tego wszystkiego . Nie było tego dużo, ledwo z kilka plamek. Tylko, ze ja już znam te plamki - dobrze się nie kończyły. Dzisiaj póki co cisza. Niby rzeczywiście zbliża się termin @. No nic. Dziś położna. Powiem co się dzieje i zobaczymy. Tylko tyle mogę . Dziekuje. 😘
To czekamy na wieści - mam nadzieję, że będą dobre! Oby! Kciuki zaciśnięte!
 
reklama
Dziekuje kochane za Wasze wsparcie. Nie spałam pół nocy z tego wszystkiego . Nie było tego dużo, ledwo z kilka plamek. Tylko, ze ja już znam te plamki - dobrze się nie kończyły. Dzisiaj póki co cisza. Niby rzeczywiście zbliża się termin @. No nic. Dziś położna. Powiem co się dzieje i zobaczymy. Tylko tyle mogę . Dziekuje. 😘
Trzymam kciuki żeby bylo dobrze :) daj znac co I jak :)
 
Do góry