reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Na kolke dawałam Esputicon i pomagało.
Co do szczepienia to myślę, że sie zaszczepie dopiero jak skończę karmić małego. Ale na pewno nie Astrą- mam żylaki, pół ciąży brałam zastrzyki z heparyną- boje sie zakrzepicy.

Czy któraś z was starała sie o świadczenie pielęgnacyjne? Teraz jestem na zasiłku macierzyńskim i mam sie go zrzec,a potem złożyć wniosek na pielęgnacyjne. A na necie piszą, nie można ot tak zrzec sie macierzyńskiego, że trzeba go oddać ojcu dziecka... gubię sie w tym trochę...
Jeśli chcesz to napisz do mnie na priv, znam się na prawie pracy.
 
reklama
Zaczęłam plamić. Identyczny scenariusz jak za każdym poronieniem. No nic. Dobrze, ze nie nastawiałam się zbytnio. Już chce mieć to za sobą . I nigdy więcej żadnych ciąż z mojej strony .
Tylko spokojnie. Myśl pozytywnie. Moze sie nie rozkeci.
Ja z Zuzia plamilam przez 4 pierwsze miesiace, tracilam na wadze (stracilam 15 kg) bo prawie bez przetrwa wymiotowałam. Urodzilam duza silne I zdrowa dziewczynke.
Kolezanka krwawila co miesiac w terminie @ urodzila zdrowego I silnego chlopca. Badz dobrej mysli. Nie poddawaj sie w swoje glowie.
Lez I odpoczywaj ( ja wiem latwo powiedziec. )
Trzymam kciuki za Ciebie I malenstwo. Dacie rade. Tylko postaraj sie myslec pozytywnie.
 
Do góry