reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej. Ja już po badaniu. Mało przyjemnie ale bez tragedii. Trochę było machania igłą żeby ją dobrze ustawić i żeby się nie zatkała i mnie to stresowało.
Czuję się ok. Nic się nie dzieje. Teraz mam poleżeć z dwa dni. No i czekać na wyniki. Mają być do miesiąca😱
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i myśli.🤗
 
Nie robilas mikromacierze? One sa szybciej. A wynik amniopunkcji czesto jest po' 3 tyg. Teraz trzymam kciuki za idealny wynik . Dostalas cos ? Ja mialam progesterone w zatrzykach, antybiotyk i rozkurczowe ale czytam tu, ze malo kiedy Daja w pl. I nie kazali mi lezec, tylko uwazac.
 
@Rozdepka kciuki zaciśnięte.

Ja jestem już po wizycie. Serduszko nadal bije. Wg Pani doktor w dobrym tempie, prawidłowo. Pęcherzyk okrąglutki tym razem, więc leżenie pomogło. Dostałam wreszcie kartę ciąży. Na 27.12 jestem umówiona na badania prenatalne 🤗 Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211117-121831_Gallery.jpg
    Screenshot_20211117-121831_Gallery.jpg
    223,7 KB · Wyświetleń: 61
@Rozdepka kciuki zaciśnięte.

Ja jestem już po wizycie. Serduszko nadal bije. Wg Pani doktor w dobrym tempie, prawidłowo. Pęcherzyk okrąglutki tym razem, więc leżenie pomogło. Dostałam wreszcie kartę ciąży. Na 27.12 jestem umówiona na badania prenatalne 🤗 Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Super wieści, aż miło się czyta:tak:
 
Nie robilas mikromacierze? One sa szybciej. A wynik amniopunkcji czesto jest po' 3 tyg. Teraz trzymam kciuki za idealny wynik . Dostalas cos ? Ja mialam progesterone w zatrzykach, antybiotyk i rozkurczowe ale czytam tu, ze malo kiedy Daja w pl. I nie kazali mi lezec, tylko uwazac.
Ja miałam zaleconą nospe i magnez i tez bez lezenia.
 
Nie robilas mikromacierze? One sa szybciej. A wynik amniopunkcji czesto jest po' 3 tyg. Teraz trzymam kciuki za idealny wynik . Dostalas cos ? Ja mialam progesterone w zatrzykach, antybiotyk i rozkurczowe ale czytam tu, ze malo kiedy Daja w pl. I nie kazali mi lezec, tylko uwazac.
Robiłam, te mam dostać szybciej, ale coś mi lekarz tłumaczył że to tylko badanie uzupełniające i trzeba mieć wyniki ze zwykłego. Trochę mnie to zbiło z tropu bo byłam pewna ze mikromacierz da odpowiedź co z tym 3 chromosomem a lekarz twierdzi nie trzeba czekać na całośc.
Leżenie mam tylko dwa dni i to nie plackiem. Nospę jeszcze dziś mam wziąć. Duphaston biorę od początku ciąży . Magnez też suplementuję. Niczego innego nie dostałam.
 
reklama
Póki co jest ok, choć dzisiejszy dzień słabszy. Brzuch ciągnie przy bliźnie po wyrostku. Za to Malutki się już fajnie pręży i próbuje pierwsze kopniaczki. Myślałam że poczuje go później, a to już.
Znam ten ból 😕 brzuch sie rozciąga i sprawia ból blizna a do tego jak młody jeszcze swoje dołoży to dopiero jest maniana 🙄
 
Do góry