reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po ciąży ?!?!!!!

Hej. Mam wspaniałą córeczkę Zuzię, która ma nie całe 11 miesięcy a właśnie wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Na początku z mężem byliśmy troszkę zaniepokojeni jak my sobie poradzimy ale już po dłuższej rozmowie stwierdziliśmy, że to jest świetne rozwiązanie dla nas jak i dla naszej Zuzi. Wiadomo na początku będzie na pewno ciężko ale wiemy, że w przyszłości to zaowocuje. Pozdrawiamy serdecznie
 
reklama
gdyby nasza sytuacja finansowa nam na takie rozwiązanie pozwoliła to kiedy urodziłam synka to bankowo chciałabym odrazu drugie maleństwo, ale nie było nam to dane.... ze starankami poczekamy jeszcze około roku
 
Do góry