reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

Witam chcialam sie podzielic swoja historia jestem 28 latka mama 2 dzieci 9i 5 lat (nie mialam problemow z zajsciem w ciaze )staraliśmy z mężem o dzidziusia od sierpnia 2019 r.Po 3 miesiącach starania nadal nic (listopad)-więc umówiłam.sie na wizytę do ginekolog po badaniu wyszło że nie jajeczkuje więc doktor zapisała mi lek (duphoston)brałam leki jak mi kazała . Na początku stycznia nadal nic więc Doktor zleciła HSG i mialam w szpitalu 16.01.2020r i wyszło ż badania że prawy jajnik nie drozny a lewy drozny .Po tym wszystkim doktor mi zaleciala dalsze starania o dzidziusia mam cykl 32 dniowy ostatnia miesiączka 30.12.2019 więc 30 stycznia powinnam dostać miesiączkę moja 31,1,2,3, 4 więc wczoraj 5.02.2020 zrobiłam test ciążowy i co ujrzałam dwie kreseczki. 😍😍😍
Gratulacje! Ja też zaszłam akurat w pierwszym cyklu po tym badaniu. Dużo zdrówka i spokojnej ciąży życzę!
 
reklama
Witam chcialam sie podzielic swoja historia jestem 28 latka mama 2 dzieci 9i 5 lat (nie mialam problemow z zajsciem w ciaze )staraliśmy z mężem o dzidziusia od sierpnia 2019 r.Po 3 miesiącach starania nadal nic (listopad)-więc umówiłam.sie na wizytę do ginekolog po badaniu wyszło że nie jajeczkuje więc doktor zapisała mi lek (duphoston)brałam leki jak mi kazała . Na początku stycznia nadal nic więc Doktor zleciła HSG i mialam w szpitalu 16.01.2020r i wyszło ż badania że prawy jajnik nie drozny a lewy drozny .Po tym wszystkim doktor mi zaleciala dalsze starania o dzidziusia mam cykl 32 dniowy ostatnia miesiączka 30.12.2019 więc 30 stycznia powinnam dostać miesiączkę moja 31,1,2,3, 4 więc wczoraj 5.02.2020 zrobiłam test ciążowy i co ujrzałam dwie kreseczki. [emoji7][emoji7][emoji7]
Piękna historia dajaca nadzieje [emoji7][emoji7]
Czyli w tym samym miesiącu co miałaś hsg to zaszłas w ciążę , extra [emoji7]
Ja mialam hsg 15.01 i teraz właśnie skończyła mi sie @, bo hsg mialam robione w 17dc , dość późno , wiec nie mialam kiedy sie starać a chyba w dniu badania mialam owulacje albo dzień przed [emoji848] no i dopiero teraz będzie 1cykl po hsg, owulacje prawdopodobnie bede miała w Walentynki [emoji3][emoji3][emoji85]
 
reklama
Super :) Stosujesz testy owulacyjne, czy wiesz, kiedy masz owulacje?
Piękna historia dajaca nadzieje [emoji7][emoji7]
Czyli w tym samym miesiącu co miałaś hsg to zaszłas w ciążę , extra [emoji7]
Ja mialam hsg 15.01 i teraz właśnie skończyła mi sie @, bo hsg mialam robione w 17dc , dość późno , wiec nie mialam kiedy sie starać a chyba w dniu badania mialam owulacje albo dzień przed [emoji848] no i dopiero teraz będzie 1cykl po hsg, owulacje prawdopodobnie bede miała w Walentynki [emoji3][emoji3][emoji85]
 
Do góry