reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po poronieniu

Rozwiązania
0
Witam dziewczyny,
19 czerwca poroniłam, obumarcie płodu w 8 tygodniu. Miałam problemy z niedoczynnością tarczycy, gdzie wcześniej zero dolegliwości, moje tsh to ponad 8. Norma to do 4. Natomiast badanie poziomu tsh 2 tyg po zabiegu wynosiło 1.
Miałam podane tabletki na wywołanie plus zabieg łyżeczkowania, Pytanko do Was.
Czy któraś z Was juz po pierwszej miesiączce zaszła w ciąże? Czy lepiej sie wstrzymać? Bardzo prosze o radę,
Jesli chodzi o wyniki to wszystko mam w normie, partner również.

reklama
Rozwiązania
0
hej. ja zaszłam w ciążę od razu po poronieniu, z tym, że nie było łyżeczkowania a poronienie samoistne. Nie dostałam nawet okresu. Dziś zaczynam 40tydzień :) moja pani ginekolog nie zleca żadnych dokładnych badań po pierwszym poronieniu tylko podstawa: mocz, morfologia, tsh. Uważa też, że jeśli organizm znów zajdzie w ciążę (co pod wpływem hormonów jest łatwiejsze po poronieniu) to oznacza, że jest juz gotowy. Najlepije słuchać lekarza, choć tu też niestety mają bardzo różne poglądy, jeden mówi, żeby juz , drugi żeby poczekać do pierwszej miesiączki a trzecie zaleca 3 czy 6 miesiecy odwlekania. Na pewno usg kontrolne czy wszystko jest dobrze oczyszczone i macica ładnie się regeneruje jest niezbędne przed kolejną próbą. Trzymam bardzo mocno kciuki kochana żebyś szybciutko zobaczyła 2 kreseczki!
hej. ja zaszłam w ciążę od razu po poronieniu, z tym, że
Po łyżeczkowaniu może być o tyle trudniej szybko zajść w ciążę, bo endometrium jest dość mocno "zdrapane" i musi się zregenerować. Czasem technicznie po prostu się nie uda. Przeważnie lekarze zalecają poczekać kilka miesięcy ale to od lekarza i psychiki kobiety zależy.
hej. ja zaszłam w ciążę od razu po poronieniu, z tym, że nie było łyżeczkowania a poronienie samoistne. Nie dostałam nawet okresu. Dziś zaczynam 40tydzień :) moja pani ginekolog nie zleca żadnych dokładnych badań po pierwszym poronieniu tylko podstawa: mocz, morfologia, tsh. Uważa też, że jeśli organizm znów zajdzie w ciążę (co pod wpływem hormonów jest łatwiejsze po poronieniu) to oznacza, że jest juz gotowy. Najlepije słuchać lekarza, choć tu też niestety mają bardzo różne poglądy, jeden mówi, żeby juz , drugi żeby poczekać do pierwszej miesiączki a trzecie zaleca 3 czy 6 miesiecy odwlekania. Na pewno usg kontrolne czy wszystko jest dobrze oczyszczone i macica ładnie się regeneruje jest niezbędne przed kolejną próbą. Trzymam bardzo mocno kciuki kochana żebyś szybciutko zobaczyła 2 kreseczki!
poronieniu tylko podstawa: mocz, morfologia, tsh. Uważa też, że jeśli organizm znów zajdzie w ciążę (co pod wpływem hormonów jest łatwiejsze po poronieniu) to oznacza, że jest juz gotowy. Najlepije słuchać lekarza, choć tu też
niestety mają bardzo różne poglądy, jeden mówi, żeby juz , drugi żeby poczekać do pierwszej miesiączki a trzecie zaleca 3 czy 6 miesiecy odwlekania. Na pewno usg kontrol czy wszystko jest

Dziekuje, życzę dużo zdrówka ❤

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam dziewczyny,
19 czerwca poroniłam, obumarcie płodu w 8 tygodniu. Miałam problemy z niedoczynnością tarczycy, gdzie wcześniej zero dolegliwości, moje tsh to ponad 8. Norma to do 4. Natomiast badanie poziomu tsh 2 tyg po zabiegu wynosiło 1.
Miałam podane tabletki na wywołanie plus zabieg łyżeczkowania, Pytanko do Was.
Czy któraś z Was juz po pierwszej miesiączce zaszła w ciąże? Czy lepiej sie wstrzymać? Bardzo prosze o radę,
Jesli chodzi o wyniki to wszystko mam w normie, partner również.
Jest już taki wątek.

Magda0909

Rozwiązania
0
Niech Pani je przemyśli. Ja poroniłam, wyszła mi trombofilia. Dostałam leki. Mam cudowna córeczkę :)

wiola0904

Rozwiązania
0

Dareczka86

Rozwiązania
0
Po łyżeczkowaniu może być o tyle trudniej szybko zajść w ciążę, bo endometrium jest dość mocno "zdrapane" i musi się zregenerować. Czasem technicznie po prostu się nie uda. Przeważnie lekarze zalecają poczekać kilka miesięcy ale to od lekarza i psychiki kobiety zależy.

Rozwiązania
0
K

reklama

eveline00

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
1 ciąża, 9 tydzień i poronienie samoistne oraz zabieg łyżeczkowania. :( Czy po każdym poronieniu i zabiegu łyżeczkowania pobiera się materiał do badania hist- pat?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 5
J Po poronieniu samoistnym odrazu ciąża ? Potrzebuję porady 29
Aleksandra1210 Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 10
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 59
K Oczekiwanie... kolejna ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 18
Magdaa..K123 Ciąża po poronieniu. Potrzebuję porady 11
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
A Następna ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 71
G Kolejna ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
Serduszko 96 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 12
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
L Ciąża po poronieniu zatrzymanym Ciąża po poronieniu 31
cmla Kolejna ciąża po poronieniu w pierwszym cyklu? Ciąża po poronieniu 43
I Kiedy Ciąża Po Poronieniu? Ciąża po poronieniu 29
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
Jusstyna1501 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 33
G Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 2
N Podzielcie się doświadczeniami - możliwa ciąża po poronieniu? Staramy się 7
N Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 3
W Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe? Rozmowy o seksie 8
Katrina1993 Ciąża po poronieniu i strach.. Ciąża, poród, połóg 15
Martxx1 KIEDY ciąża po poronieniu? Staramy się 12
Paulinax 1 ciąża po poronieniu -beta hcg w 27 dniu cyklu. Ciąża po poronieniu 8
G nowa ciąża po poronieniu - pilna porada potrzebna! Ciąża, poród, połóg 18
K Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 11
S ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 15
E Ciąża po poronieniu. Staramy się 2