reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po poronieniu

Rozwiązania
0
Witam serdecznie, potrzebuję waszej pomocy. Poroniłam 1 czerwca dowiedziałam się że serce mojego dzieciątka nie bije był to prawie 9 tydzień, 2 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania. Okresu do tej pory nie mam, wczoraj zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny dzisiaj kreska jest mocniejszą, myślicie ze to mogą być pozostałości hormonów czy zaszłam tak szybko w ciążę zamierzam iść w poniedziałek do lekarza. Jestem w szoku i przerażona proszę o wasze opinie

reklama

M@lly

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Zrób betę. Robiłaś betę po zabiegu by sprawdzić czy spada? Co Ci wyszło w badaniu histopatologicznym? Okres po zabiegu moze przyjść nawet do 8 tyg. Ale jeśli współżyliście to może być ciąża. Na spokojnie idź na betę.

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam serdecznie, potrzebuję waszej pomocy. Poroniłam 1 czerwca dowiedziałam się że serce mojego dzieciątka nie bije był to prawie 9 tydzień, 2 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania. Okresu do tej pory nie mam, wczoraj zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny dzisiaj kreska jest mocniejszą, myślicie ze to mogą być pozostałości hormonów czy zaszłam tak szybko w ciążę zamierzam iść w poniedziałek do lekarza. Jestem w szoku i przerażona proszę o wasze opinie
Po co zakładasz znowu wątek pod tą samą nazwa? To już 3 wątek.

Rozwiązania
0
Zrób betę. Robiłaś betę po zabiegu by sprawdzić czy spada? Co Ci wyszło w badaniu histopatologicznym? Okres po zabiegu moze przyjść nawet do 8 tyg. Ale jeśli współżyliście to może być ciąża. Na spokojnie idź na betę.
Nie mam jak iść na bete mieszkam w Niemczech tutaj nie wykonują jak w pl prywatnie. Nie wiem jaka miała bete, bo nawet jej nie sprawdzali nie pobierali mi krwi, kilka dni po zabiegu byłam jedynie u gina i powiedziała że jest wszystko ok po usg.

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Nazwa jest ta sama ale mój problem inny bo nie mialam pierwszego okresu jeszcze. I testy mi wychodzą pozytywne po prawie 8 tyg od zabiegu
Uwierz ze to samo. Chodzi mi o wątek gdzie ma sporo stron nie ten co został założony parę dni temu.

M@lly

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Nie mam jak iść na bete mieszkam w Niemczech tutaj nie wykonują jak w pl prywatnie. Nie wiem jaka miała bete, bo nawet jej nie sprawdzali nie pobierali mi krwi, kilka dni po zabiegu byłam jedynie u gina i powiedziała że jest wszystko ok po usg.
No to pozostaje tylko wizyta u gina

reklama

KatJak

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja zaszłam w ciążę od razu po poronieniu. Myślałam że dostałam normalnego pierwszego okresu po poronieniu a okazało się że to ciąża. Niestety w moim przypadku pozamaciczna. Jednak jest możliwe zajście od razu. Musisz iść na badanie, nie ma innego wyjacia.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 5
J Po poronieniu samoistnym odrazu ciąża ? Potrzebuję porady 29
W Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 18
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 59
K Oczekiwanie... kolejna ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 18
Magdaa..K123 Ciąża po poronieniu. Potrzebuję porady 11
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
A Następna ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 71
G Kolejna ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
Serduszko 96 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 12
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
L Ciąża po poronieniu zatrzymanym Ciąża po poronieniu 31
cmla Kolejna ciąża po poronieniu w pierwszym cyklu? Ciąża po poronieniu 43
I Kiedy Ciąża Po Poronieniu? Ciąża po poronieniu 29
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
Jusstyna1501 Ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 33
G Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 2
N Podzielcie się doświadczeniami - możliwa ciąża po poronieniu? Staramy się 7
N Ciąża po wczesnym poronieniu Potrzebuję porady 3
W Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe? Rozmowy o seksie 8
Katrina1993 Ciąża po poronieniu i strach.. Ciąża, poród, połóg 15
Martxx1 KIEDY ciąża po poronieniu? Staramy się 12
Paulinax 1 ciąża po poronieniu -beta hcg w 27 dniu cyklu. Ciąża po poronieniu 8
G nowa ciąża po poronieniu - pilna porada potrzebna! Ciąża, poród, połóg 18
K Ciąża po poronieniu Ciąża, poród, połóg 11
S ciąża po poronieniu Potrzebuję porady 15
E Ciąża po poronieniu. Staramy się 2