reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dołączył(a)
11 Lipiec 2020
Postów
4
Witam serdecznie, potrzebuję waszej pomocy. Poroniłam 1 czerwca dowiedziałam się że serce mojego dzieciątka nie bije był to prawie 9 tydzień, 2 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania. Okresu do tej pory nie mam, wczoraj zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny dzisiaj kreska jest mocniejszą, myślicie ze to mogą być pozostałości hormonów czy zaszłam tak szybko w ciążę zamierzam iść w poniedziałek do lekarza. Jestem w szoku i przerażona proszę o wasze opinie
 
reklama
Zrób betę. Robiłaś betę po zabiegu by sprawdzić czy spada? Co Ci wyszło w badaniu histopatologicznym? Okres po zabiegu moze przyjść nawet do 8 tyg. Ale jeśli współżyliście to może być ciąża. Na spokojnie idź na betę.
 
Witam serdecznie, potrzebuję waszej pomocy. Poroniłam 1 czerwca dowiedziałam się że serce mojego dzieciątka nie bije był to prawie 9 tydzień, 2 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania. Okresu do tej pory nie mam, wczoraj zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny dzisiaj kreska jest mocniejszą, myślicie ze to mogą być pozostałości hormonów czy zaszłam tak szybko w ciążę zamierzam iść w poniedziałek do lekarza. Jestem w szoku i przerażona proszę o wasze opinie
Po co zakładasz znowu wątek pod tą samą nazwa? To już 3 wątek.
 
Zrób betę. Robiłaś betę po zabiegu by sprawdzić czy spada? Co Ci wyszło w badaniu histopatologicznym? Okres po zabiegu moze przyjść nawet do 8 tyg. Ale jeśli współżyliście to może być ciąża. Na spokojnie idź na betę.
Nie mam jak iść na bete mieszkam w Niemczech tutaj nie wykonują jak w pl prywatnie. Nie wiem jaka miała bete, bo nawet jej nie sprawdzali nie pobierali mi krwi, kilka dni po zabiegu byłam jedynie u gina i powiedziała że jest wszystko ok po usg.
 
Nie mam jak iść na bete mieszkam w Niemczech tutaj nie wykonują jak w pl prywatnie. Nie wiem jaka miała bete, bo nawet jej nie sprawdzali nie pobierali mi krwi, kilka dni po zabiegu byłam jedynie u gina i powiedziała że jest wszystko ok po usg.
No to pozostaje tylko wizyta u gina
 
reklama
Witam serdecznie, potrzebuję waszej pomocy. Poroniłam 1 czerwca dowiedziałam się że serce mojego dzieciątka nie bije był to prawie 9 tydzień, 2 czerwca miałam zabieg łyżeczkowania. Okresu do tej pory nie mam, wczoraj zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny dzisiaj kreska jest mocniejszą, myślicie ze to mogą być pozostałości hormonów czy zaszłam tak szybko w ciążę zamierzam iść w poniedziałek do lekarza. Jestem w szoku i przerażona proszę o wasze opinie
Ja zaszłam w ciążę od razu po poronieniu. Myślałam że dostałam normalnego pierwszego okresu po poronieniu a okazało się że to ciąża. Niestety w moim przypadku pozamaciczna. Jednak jest możliwe zajście od razu. Musisz iść na badanie, nie ma innego wyjacia.
 
Do góry