reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dołączył(a)
24 Luty 2021
Postów
12
Hej. Jestem cztery miesiące po poronieniu (w ok. 4/5 tc). Aktualnie jestem w 4 tc, nie plamie ale mam ciągłe bóle brzucha jak na @. Byłam u lekarza i dostałam duphaston oraz euthyrox. Jest jeszcze wcześnie i nie widać pęcherzyka, ale lekarz mówi, że macica jest powiększona, endometrium 16mm więc to dobry znak i mam wrócić za dwa tygodnie. Testy są bardzo wyraźne (ostatnim razem były to cienie kresek). Nie robiłam beta hcg bo gin stwierdził, że to na razie bez sensu... Bardzo się stresuje, że znów skończy się tak jak ostatnio... Mamusie, które miały taką sytuacje i udało się szczęśliwie donosić ciąże podzielcie się historią. Muszę jakoś odgonić czarne myśli.
I jak myślicie słuchać lekarza czy zrobić tą betę i tak?
 
reklama
Hej. Dla swojego spokoju mozesz zrobic betę i sprawdzic jak rośnie. Najgorsze jest to czekanie...
 
Mnie brzuch bolał jak na okres przez cały pierwszy trymestr. Teraz 32tyg. W pierwszej poronionej ciąży (9tc.) żadnych dolegliwości. Bierz leki i poleguj. Na bol brzucha kup magneb6 i bierz sobie, jak bardzo boli to nospa
 
Hej progesteron 21,84 nmo/l w pierwszym tygodniach ciąży to mało?? Od owulacji biorę duphaston 2 razy dziennie od tygodnia 3 razy dziennie . Co myślicie ?? Jest się o co martwić ?
 
Hej dziewczyny czy mogę was prosić o interpretacje wyników badań? Staramy się o dziecko :)
Screenshot_20210225_192300.jpg
Screenshot_20210225_192238.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20210225_192153.jpg
    Screenshot_20210225_192153.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 82
Czy pan zwrócił uwagę na to ze mam nmlo/ a nie Ng ???? Bo kompletnie się na tym nie znam a w internecie pisze ze to bardzo nisko:( czy ktoś wie jeszcze może?? HELP
Tak. Dlatego dostała Pani Duphaston który jest sztucznym progesteronem. Dlatego jego wartość rzeczywista jest dużo wyższa, tyle że w wynikach badań ten sztuczny progesteron nie jest uwzględniany. Proszę się nie martwić. Ja miałam 11nml na początku ciąży i też włączony Duphaston. Teraz 33tc. Wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry