reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Aggs o kurcze mam nadzieje ze cos wam sie uda wymyslic bo z tego co widze dobrze głowkujecie:)
@Prymulkax czesc Ci, z Twoich opisow faktycznie celowalabym w problem z krzepliwoscia, jest jednak mnostwo badan oprocz zeby to potwierdzic, ja mam na razie wykluczony, a mimo to moj gin chce mi podac heparyne drobnkczateczkowa i acard bo to czesto pomaga w niewyjasnionych problemach: /

Myślę podobnie i lekarz też. I także powiedział że na Pewno włączy takie leki.
 
reklama
Tą patelnią to i mnie proszę ostro rąbnąć. @Aggs czarnowidztwo to idealne określenie tego co draze w głowie, zamiast działać i myśleć jak wyjść z problemu to ja wije czarne scenariusze....
Super, że macie już plan :) na pewno bedzie dobrze, bo przecież zafasolkowanych nie wolno denerwować :)
 
@gosia100!!! Jak mnie ta fasola wyjdzie na to wezme zaswiadczenie od lekarza ze mam ciaze zagrozona i nie moge podrozowac. Falosko, obys tam byla... a raczej byl, bo obraczka powiedziala, ze synek bedzie pierwszy. Imie juz nawet mam...
 
@martakratka ja brałam właśnie cykloamine i hemorigen na te moje nieszczęsne krwawienia po zabiegu. Cykloaminę dostałam w szpitalu (takie mega mega mega nie dobre w smaku do picia) a hemorigen brałam w domu chyba przez tydzień, krwawienie ustalo po dwóch dniach
@Prymulkax witaj. Przykro mi z powodu twoich strat :( polecam wątek pomocniczy na którym są wypisane badania jakie warto zrobić po poronieniach. Przede wszystkim sprawdziłabym trombofilie (fajny pakiet z kacu testDNA)badania na zespół antyfosfolipidowy i przeciwciała: przeciw antygenom łożyska, przeciw plemnikom, antygenom jajnika, przeciwjądrowe ana i antykoagulant tocznia. Warto też sprawdzić sobie tarczyce, oprócz tsh i ft3 ft4 zrobić antyTPO i antyTG
@Aggs na pewno da się zrobić coś, żebyście nie musieli się rozstawać :) trzymam kciuki :)
 
Jestem wykamna[emoji17]
Czekam jeszcze na ktg
drzemalam dzis godzinie a w nocy nic.
Bo wiadomo jak to na oddziale.
Skurcze zmienily sie w krzyzowe i bola ale teraz sa niereguralne i za slabe.
Takze jestem na patologii dalej,ale dzis sama sie nie staram bo szczerze nie mam sily.
Chwile pochodzilam po schodach to dostalam plamienia
Pani doktor powiedziala,ze pewnie samo nawet zaskoczy ale mala jeszcze wysoko co wiadomo moze sie zmienic w kazdej chwili.
Jutro odpoczne i bede walczyc o regularne skurcze bo dzis nie mam sil juz.
A zostawili mnie tez bo ze wzgeldu na to wielowodzie jest ryzyko ,ze jakby wody chlusnely to moze wypasc pepowina.
Dlatego tu jestesmy bezpieczniejsze.
Przeplywy dobre.
O 22 robie zastrzyk,zeszlam na 40mg zeby w razie czego dostac zzo ,ktg zeobia i bede probowala spac a podejrzewam,ze zasne jak dziecko.

Jednak czlowiek tyle godzin bez snu to wrak.
Az mnie glowa boli.
Te skurcze tez mnie wymeczyly bo od krzyza duzo bardziej bola.
Takze spokojnie poki co[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@martakratka ja brałam właśnie cykloamine i hemorigen na te moje nieszczęsne krwawienia po zabiegu. Cykloaminę dostałam w szpitalu (takie mega mega mega nie dobre w smaku do picia) a hemorigen brałam w domu chyba przez tydzień, krwawienie ustalo po dwóch dniach
@Prymulkax witaj. Przykro mi z powodu twoich strat :( polecam wątek pomocniczy na którym są wypisane badania jakie warto zrobić po poronieniach. Przede wszystkim sprawdziłabym trombofilie (fajny pakiet z kacu testDNA)badania na zespół antyfosfolipidowy i przeciwciała: przeciw antygenom łożyska, przeciw plemnikom, antygenom jajnika, przeciwjądrowe ana i antykoagulant tocznia. Warto też sprawdzić sobie tarczyce, oprócz tsh i ft3 ft4 zrobić antyTPO i antyTG
@Aggs na pewno da się zrobić coś, żebyście nie musieli się rozstawać :) trzymam kciuki :)

Skierujesz mnie na ten wątek pomocniczy?jakiś link bo nie widziałam tego albo źle szukałam wcześniej
 
@Funia90 trzymaj się z Asieńką :) jeszcze trochę :)

p19u3e3kpcxq7v2m.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Do góry