reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Destino jak synuś? Jak się czujecie?
@Prymulkax właśnie Destinka wysyłała mi kiedyś pełen pakiet badań, które wykonywała z M, na priv. Jeśli się zgodzi,to mogę Ci podesłać,bo ona pewnie teraz i tak nie ma czasu na ogarnianie forum.

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom

Byłabym bardzo wdzięczna. Chciałam się właśnie troche rozeznać...
 
reklama
@Aggs a kiedy jest szansa ze dostaniesz nowa wize? Mam nadzieję, ze nie bedziesz musiała wylatywac. Życie rzuca nam kłody pod nogi. Ja ciezko sobie radze z kryzysowymi sytuacjami. Kiedys bylam silnejsza. A teraz to wszystkiego panicznie sie boje :(
 
@gosia100 takie panikowanie i czarnowidztwo to chyba z wiekiem przychodzi. Mam tak samo, ale juz sie uspokoilam troche. Nazarlam sie frytek i porozmawialam z S, ktory to jak zawsze optymistycznie stwierdzil, ze nia ma sytuacji bez wyjscia i cos sie wymysli. Juz jest plan roboczy, otoz zlozymy papiery o przedluzenie wizy turystycznej, w trakcie, kiedy podanie jest oczekujace mam prawo przebywac w usa, do tego czasu pewnie zdazymy z reszta papierow, wiec nawet jak odmowia, to bedzie ok. Plan B: pojedziemy na pare dni na te Bahamy nieszczesne i bedziemy miec nadzieje, ze przy powrocie wbija mi wize na kolejne 6 mcy. Te Bahamy polecila moja szefowa, bo jak tam jezdzila na wakacje to na granicy bylo tylko dwoch pracownikow od paszportow; dwoch milych panow w podeszlym wieku i wszystkim dawali po 6 mcy.
 
@Aggs dobrze, że macie jakąś furtkę. :sorry:
Takiej chemii, jak Wasza nie należy rozdzielać. No,no,no.:wściekła/y:
Dziekuje za dobre slowa :*
Ja musze tez sie walnac patelnia w leb zeby trzezwo myslec zamiast panikowac i od razu pisac najgorsze scenariusze. Nie my pierwsi i nie ostatni w takiej sytuacji, inni dali rade, to my tym bardziej.
 
@Aggs, ależ oczywiście, że dacie radę, w miłości siłą. I zostaw tę patelnię. Głowa Cię rozboli. Na patelni zrób mniam placki albo naleśniki...dietetyczne, oczywiście :)Głowa teraz musi być trzeźwiutka i sprytniutka.
 
reklama
@Aggs o kurcze mam nadzieje ze cos wam sie uda wymyslic bo z tego co widze dobrze głowkujecie:)
@Prymulkax czesc Ci, z Twoich opisow faktycznie celowalabym w problem z krzepliwoscia, jest jednak mnostwo badan oprocz zeby to potwierdzic, ja mam na razie wykluczony, a mimo to moj gin chce mi podac heparyne drobnkczateczkowa i acard bo to czesto pomaga w niewyjasnionych problemach: /
 
Do góry