reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Funia90 oj bóle krzyżowe tak bardzo bolą, że zagłuszają ból skurczowy macicy. Ja przy porodzie macicy nie czułam prawie wcale za to bóle krzyżowe mnie wykańczały. U mnie skończyło się niestety CC. Obyś Ty się nie musiała tak męczyć. Pocieszające jest to, że kiedyś to się skończy i nagroda za cierpienia jest cudowna. Buziaki:*
 
Dziewczynki ja Was nie nadrobie[emoji5]
Ale dziekuje za wszelkie kciuki i trzymajcie dalej.
Na pewno dam znac po ale kiedy to bedzie to ksiezna zdecyduje[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 mam nadzieję że dzisiaj i nie będzie już Asieńka przedłużać. Tego Ci życzę i trzymam kciuki. Na bóle krzyza M robił mi masaż. Ja stałam a on serduszka sadził na tych plecach. Pomagało. Tak nad tym odcinkiem lędźwiowym zaczynasz od środka, czyli na kręgoslupie i serduszko o końcu w dolnym odcinku kręgosłupa na środku. Mam nadzieję że obrazowo opisalam. Trzymam kciuki.

@olasek już bez wymiotów?? Lepiej się czujesz??

@Marika92 Ty też juz daleko. Jak samopoczucie??

@Aggs ważne że wymyśliliscie już jakieś wyjścia ewakuacyjne. Ja najbardziej życzę Ci ciąży skoro to też jeden ze sposobów ;-)

@Totois30 czekamy do poniedziałku tak??

@gosia100 no i rozkręca się ta @ czy to może nie to??

@anja93 wszystko będzie dobrze zobaczysz. Ja to dziś na kibelu miałam takiego slurcza że szok. Nawet to że wczoraj wiedziałam Kropka nie pozwala mi się uspokoic. Także całkiem Cię rozumiem, jednak trzeba sobie wmawiać pozytywne myślę nawet jak nie do końca się w nie wierzy.
 
@AgaB33 nooo już kawał drogi za mną, ale oczywiście cokolwiek się dzieje bardzo się martwię... Ostatnio np bardzo często wieczorem na dole (bo na razie tam znajduje się maluszek) twardnieje mi brzuch i to dość odczuwalnie.. Jakbym kamień miała i bardzo mnie to martwi.. Boję się o maluszka czy wszystko z nim w porządku :(

p19u3e3kmr69xsct.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Marika92 a możliwe że kawaler się już przemieszcza??? Może po prostu jak się ułoży w tamtych rejonach to tak to czujesz?? No ja dziś miałam taki dosyć skurcz. Fakt że siedziałam na posiedzeniu Rady Ministrów w toalecie i troszkę się przy tym spinałam ale od razu się zastanawiam czy wczorajsze usg jest jeszcze wazne
 
reklama
Dzwonilam do Krakowa , właśnie liczą nasze kariotypy i wynik będzie dzisiaj ...
Wiem , że macie już dosyć mojego biadolenia ...
Ale bede wdzięczna za kciuki czy zdrowaske za to żeby byly dobre ... bo albo dostanę wiatru w skrzydła albo świat mi sie zawali

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry