reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniołki, ależ cudowne wieści :-)

Faktycznie co chwila news o nowej fasolce :-) I oby tak dalej :-)

Kasiu, fajne dziewczyny :-) To się teraz u Was będzie działo, bo taki kociaczek to z reguły żywioł :-)
 
reklama
Witam :tak::tak::tak:

Wspaniałe wieści!!!!!

She Asiu wszystkiego czego Twoja duszyczka zapragnie! Spełnienia marzeń tych dużych i tych maleńkich skrywanych na dnie serduszka!

Wiolka_1982 wow!!! W 3 tygodniu już wiesz o fasolince!! :-D:tak::-D Tak z całego SERCA!!!!! Ci gratuluję i książkowych 9 miesięcy życzę!

Aniołki wspaniałe wieści!!!!!!!!! Gratuluję kochana! I również bezproblemowych, książkowych 9 miesięcy życzę!!!!!!

Super!

Lilijanko super że przebieg wizyty był ok. Że u Was wszystko książkowo!!! Gratuluję kochana!

Kasiu Kaska pozdrów proszę Olę i Smerfa jej... a Wercik i kicia słodkie dwie małe panny!

Wszystkie Was drogie panie serdecznie pozdrawiam.

agamati u nas hmm no cóż bywało lepiej. Ale nie narzekam. Zniosne wszystko dzielnie byleby z ludkiem wszystko było ok. Z tego krwawienia zrobił się krwiaczek więc już ponad półtorej tygodnia nic tylko krew.. krew. Do piątku miałam schizy skąd jej tyle. Ale po wizycie u ginka wiem że musi być. Lepiej żeby zeszło lub się wchłonęło ...
A do tego tak jak u Ciebie gardło boli.. kaszel dusi. Dziś również do lekarza.. ale już sił na to gardło nie mam bo leczę go już dokładnie od początku ciąży!!!!! Z małą przerwą ok 2 tyg, co było ok.. Szok.. szok.. szok. Dodam że nigdy nie miałam najmniejszych problemów z gradłem.
Dziękuje za pamięć.
Wierzę że za 2 tygodnie wrócisz do zdrowia i pełni sił.A co do sił.. i mi zdarza się popłakać widząc małe brzdące... to jest całkiem normalny i zdrowy objaw.
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo :-)
Aniołki super cudne wieści, ogromne gratulacje.

She wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i spełnienia marzeń. A ty tak samo bliźniak jak ja jesteś :-)

Kasiu fajna ta kotka

EwelinaK26 jak @ nie ma to może nie przyjść czasem pierwsze testy nie wychodzą od razu. Trzymam kciuki żeby jednak @ nie przylazła.

A mi się dzisiaj śniły dwie takie grube krechy na teście, żeby to w końcu było prawdą...
 
Wiola Aniolku gratulacje!!!! Rewelacyjna wiadomosc!!!
Kasiu przecudowny koteczek:-)
agamati kochaniutka przytulam mocno, wyobrazam sobie co czulas ehhh ja w sobote jade do siostry mojego M tydzien temu urodzila maluszka zobaczymy jak dam sobie rade....
She sto lat!!!
Lilijanno super ze malutka zdrowa oby wiecej takich wiesci na naszym forum:-) jeszcze troche i bedziesz tulic swoja coreczke
A u mnie ladna pogoda sloneczko swieci w weekend mielismy pierwszego grila w tym roku i powiem ze imprezka sie udala i skonczyla sie przed 6 rano heh juz dawno tak dobrze sie nie bawilam:-) Milego dnia kochane!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziekuje wam dziewczynki..............normalnie siedzie i rycze...wy tak we mnie wierzylyscie i tak mi tego zyczylyscie....dziekuje wam przeogromnie....i wierze ze z waszym wsparciem teraz wszystko sie ulozy tak jak pownno...............w czwartek ide na bete(ciekawe ktory to tc?wg moich obliczen to 6tc) a potem spokojnie sie umowie do gina....
a ja odziwo jestem taka szczesliwa i jakas spokojna....bo jeszcze przed balam sie ze bede panikowac i wogole nerwy tylko beda....zobaczymy potem ale ja mysle ze bedzie dobrze z moja glowa :-p
karolciu ja bylam przekonana ze mimo ze mam zielone swiatelko to ty pierwsza bedziesz sie chwalic....zawsze przeciez staralismy sie ok roku a tu takie zaskoczenie!!!po pierwszym cyklu...w zyciu bym sie nie spodziewala....teraz czekam na ciebie :))))) aaaaaa u ciebie za dwa dni sie oficjalnie zacznie...wiec trzesienie ziemi murowane ;)
 
Ostatnia edycja:
Skoro tyle u nas fasolków i fasolinek, to ja muszę zaopatrzyć sklep w więcej niemowlęcych ubranek...
Już zacieram łapki na myśl o zyskach
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Żartuję oczywiście!
 
reklama
Wiola Aniołki bardzo serdeczne gratulacja. :-D:-D

Karolcia, może ja na ciebie poczekam :) :-D

She i Gosialew - serdeczne życzenia urodzinowe - silnej, nudnej ciąży, lekkiego porodu i zdrowego dziecka. :tak:


A ja miałam termin na za dwa tygodnie :-:)zawstydzona/y::confused: jak to możlwie, że się nie udało.... może to tylko zły sen i zaraz się obudzę ? :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry