reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża poród.

Jak miałaś dwa pierwsze szybkie to trzeci pojdzie tak samo szybko. A najważniejsze nie panikować, wiesz co Cię czeka, jakie fazy porodu więc będzie dobrze :). Więc musisz skupić się na oddychaniu itp.
Taki mam plan 🙂 moim zadaniem będzie ponowne prawidłowe oddychanie 😉 niczego więcej nie chce planować bo wiadomo jak to wszystko może wyjść 😅 ale dziękuje za słowa otuchy 😊 mam wielka nadzieje, ze będzie właśnie tak jak piszesz 🙂
 
reklama
Witam. Ja mialam 2 cesarki I naprawde czulam sie swietnie I bylam dosc aktywna , natomiast teraz jestem w kolejnej ciazy I zastanawiam sie nad porodem naturalnym. Z jedenej striny bardzo bym chciala z 2 sie boje ... czy ktoras z mam byla w podobnej sytuacji lub zna kogos I zechciala opowiedziec o tym. Byla bym bardzo wdzieczna.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Taki mam plan 🙂 moim zadaniem będzie ponowne prawidłowe oddychanie 😉 niczego więcej nie chce planować bo wiadomo jak to wszystko może wyjść 😅 ale dziękuje za słowa otuchy 😊 mam wielka nadzieje, ze będzie właśnie tak jak piszesz 🙂
I tego Ci życzę. Ja jestem po czwartym :) wszystkie bez zzo (1-5,5 h, 2 - 4,5h, 3 - 2,10h , 4- 2,5 h).
 
I tego Ci życzę. Ja jestem po czwartym :) wszystkie bez zzo (1-5,5 h, 2 - 4,5h, 3 - 2,10h , 4- 2,5 h).
Oby mi sie tez sprawdziło 🥰 u mnie może trochę strach wynika z tego, ze rok temu przeszłam poronienie 8tc i wyglądało i przebiegało to u mnie tragicznie. Może nie bolało, ale ronilam naturalnie, w szpitalu przez całe 12h, a byłam po tym obolała i osłabiona gorzej niż po pierwszym porodzie… i jak pomyśle ze przeszłam tak poronienie to boje się ze moze moja fizjologia się zmieniła ☺️
 
Oby mi sie tez sprawdziło 🥰 u mnie może trochę strach wynika z tego, ze rok temu przeszłam poronienie 8tc i wyglądało i przebiegało to u mnie tragicznie. Może nie bolało, ale ronilam naturalnie, w szpitalu przez całe 12h, a byłam po tym obolała i osłabiona gorzej niż po pierwszym porodzie… i jak pomyśle ze przeszłam tak poronienie to boje się ze moze moja fizjologia się zmieniła ☺️
Ojejku przykro mi bardzo. Spróbuj o tym nie myśleć, choć wiem że będzie ciężko. Trzymam kciuki .
 

Podobne tematy

U
Odpowiedzi
21
Wyświetleń
2 tys
Do góry