reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna czy poronienie

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Hej to znowu ja..
Lekarz nie widział nawet pęcherzyka w macicy zaczęło się krwawienie które trwa od 2.10.2020
Tego dnia beta 196.4 lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczna choć uważał za to poronienie o się oczyszczam.
Miałam zrobić dziś betę i jechać do niego zobaczyć co się zmieniło 7.10.2020 beta 41.76.
Dodam że :
Ostatni okres 23 sierpień
Cykle 28 dni
Lekarz mówił że macica jajniki jajowody czyste
(7.10.2020 miałam mieć lekarza ale miał pilny wyjazd dlatego nikt mnie nie obejrzał)
Spadek bety o 46% w 5 dni
Ustały objawy ciążowe
W niedzielę 4.10.2020 przy tym krwawieniu miałam ćmienia podbrzusza jak przy okresie i tego dnia na papierze miałam coś około 1 cm co wyglądało jak wątróbka 😓😓😓 i skrzepy były.
Myślicie ze to ciąża pozamaciczna czy poronienie?
Tyle czytałam o tej ciąży pozamacicznej bardzo się boję że coś pęknie i dostanę krwotoku..
 
reklama
Rozwiązanie
Hej to znowu ja..
Lekarz nie widział nawet pęcherzyka w macicy zaczęło się krwawienie które trwa od 2.10.2020
Tego dnia beta 196.4 lekarz podejrzewał ciążę pozamaciczna choć uważał za to poronienie o się oczyszczam.
Miałam zrobić dziś betę i jechać do niego zobaczyć co się zmieniło 7.10.2020 beta 41.76.
Dodam że :
Ostatni okres 23 sierpień
Cykle 28 dni
Lekarz mówił że macica jajniki jajowody czyste
(7.10.2020 miałam mieć lekarza ale miał pilny wyjazd dlatego nikt mnie nie obejrzał)
Spadek bety o 46% w 5 dni
Ustały objawy ciążowe
W niedzielę 4.10.2020 przy tym krwawieniu miałam ćmienia podbrzusza jak przy okresie i tego dnia na papierze miałam coś około 1 cm co wyglądało jak wątróbka 😓😓😓 i skrzepy były.
Myślicie ze to ciąża...
Lekarz teraz w sobotę.. Nie dość że człowiek prywatnie lata to jeszcze nawet wiadomości nie dostałam że go nie będzie jechałam do innej miejscowości żeby klamkę pocałować a najgorsze ze jestem kłębkiem nerwów... 😓

Nie czytaj internetu. U mnie poronienie wygladalo jak u Ciebie, krwawienie i spadek bety tylko ze to byl ok. 7tc i tez lecialy skrzepy i wlasnie takie dziwne cos. Pojedziesz do lekarza to pewnie sprawdzi czy sie wszystko oczyszcza. Nie martwiła bym sie na Twoim miejscu bo jesli to bylaby pozamaciczna to beta raczej by nie spadala.
 
Nie czytaj internetu. U mnie poronienie wygladalo jak u Ciebie, krwawienie i spadek bety tylko ze to byl ok. 7tc i tez lecialy skrzepy i wlasnie takie dziwne cos. Pojedziesz do lekarza to pewnie sprawdzi czy sie wszystko oczyszcza. Nie martwiła bym sie na Twoim miejscu bo jesli to bylaby pozamaciczna to beta raczej by nie spadala.
A pamiętasz swoje spadki bety?
Było najpierw brązowe plamienie?
To 7 dzień krwawienia już tak jakby końcówka ile trwało u Ciebie?
 
Dwa razy zobaczyłam coś takiego na papierze.. Były jakieś objawy poronienia? Mocne bóle? Ja miałam tylko dwa dni tak jak ja okres w podbrzuszu..
Jak przy okresie ,tylko bardziej obficie, ale to może dlatego że ja mam mega skape okresy przez bardzo cienkie endometrium , więc przy poronieniu leciało mi duzo krwi , i w 1 dzien wlasnie wątróbka
 
reklama
Mi przy pozamacicznej beta też spadała aż nastąpiło krwawienie i oczyszczenie.
Moja gin powiedziała mi że to dobrze że spada bo jest duża szansa że oczyści się samo - tak też się stało. Miałam zalecone badać betę aż do spadku poniżej wykrywalności ciąży.
 
reklama
Do góry