reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Fajnie widzieć tyle znajomych nicków z suwaczkami ciążowymi w sygnaturce:) Gratuluję Wam dziewczyny i niezwykle nudnych miesięcy Wam życzę:)
 
reklama
Witam:)

Wstala kolo 8 , jest 9 a ja jestem spiaca! masakra jakas;/ niechce mi sie funkcjonowac;p

Kinia ja rowniez pije smakowa Zywca pije tylko ja odkad jestem po cesarce...faktycznie musi byc cos z ta macica ze w 2 ciazy tezs brzuch szybciej widac...normalnie juz widac ze ciazowy...! a jeszcze 4 tyg. chce go chowac niewiem czy uda sie!
 
Hejka dziewczynki
czy nie lepiej przenieść tego wątku na część ciążową a nie staraczkową?

Miłego dnia wam życzę:tak:
 
watek faktycznie przejrzysty ale iwo tez ma swoja racje. to co, znow przeprowadzka? :-p

wikki kiedy wizyta?

natkusia bardzo serdecznie Cie tu witamy! esktra ze sie udalo! a Ty kiedy planujesz isc do gina? bedziesz robila bete?
paulinka a Ty juz w 12 tgodniu! :szok: faktycznie fajnie sie patrzy na suwaczki bylych staraczek :-) jak tam sie czujesz?
 
witajcie kochane :)

Ja wizytuję w czwartek, już się nie mogę doczekać.
U mnie jeszcze nic nie widać, z Nadią brzuch urósł mi ok 7 msc w ogóle miałam bardzo mały brzuch. Ciekawe jak będzie tym razem.
Paulinka ale czas leci, juz masz skończone 12 tyg wow, a juz znasz płec? Czy kolor suwaczka coś sugeruje? dziewczynka?
 
Hej dziewczyny! Fajnie że nowy wątek, bo przynajmniej suwaczki będzie widać. Nie wiem czy zauważyłyście że od kilku dni mnie nie ma. Ogólnie Zuzia nam zachorowała i aktualnie leży w szpitalu a ja oczywiście ciągle przy niej na zmianę z mężem dzień i noc, więc padam na twarz. Dodatkowo boję się żeby niczego nie złapać z racji stanu ciąży. Warunki dla rodziców są bardzo kiepskie, ale ogólnie wszystko powoli ku lepszemu idzie, więc mam nadzieję że najpóźniej pod koniec przyszłego tygodnia ją wypiszą... Generalnie długo by opowiadać na jakich patałachów trafiliśmy (w sensie lekarzy niczym dostaliśmy się do szpitala na oddział), ale najważniejsze że już wiemy co jest i że antybiotyk działa.
 
Ojoj Mikaa współczuje Wam. A nie leżysz z Zuzią w szpitalu, nie pozwolili czy sama nie chcesz? Ja dostalam tez skierowanie do szpitala dla Nadii bo ma zle wyniki alergiczne i jak przyjdzie skierowanie, bo zostalo wysłane pocztą to tez bede musiała isc, chociaz mi to nie na rękę, bo tez się boję, że się zaraze.
 
Wikki - ja bym poczekała do wiosny, dzieciatko w brzuchu bedzie większe a teraz w szpitalu wbród zarazków. 8 lat temu jak wylądowałam z młoda w szpitalu, własnie w listopadzie, to dodatkowo rota się nabawiła :zawstydzona/y:
 
reklama
Julia u mnie jeszcze nic nie widać, ale ja ogólnie przy kości jestem :D Znaczy i tak mam okrągły brzuch, więc nie widać nic jeszcze póki co.

Iwo, Suselku tak też myślałam, ale trzeba by było chyba jakoś z adfminami porozmawiać, żeby stworzyli na ciąży wątek takie ogólny, a nie miesięczny.

Mika no dawno Cię nie było. A co się stało? Czemu Zuzia trafiła do szpitala?

Jak tam dziewczyny samopoczucie? Ja dzisiaj masakrycznie, tak mnie mdłości zaczęły popołudniu męczyć, a rano tak fajnie było dopóki nie zjadłam obiadu i koniec, tak mnie męczy do tej pory :( Mąż cały dzień naprawiał swój komputer, a teraz dopiero zaczął się zajmować Nadią, więc ja mam godzinkę dla siebie.
 
Do góry