reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

A my byłysmy z młodą na rezonansie nadgarstka - wsio OK tylko biedna sama musiała iść bo ciężarnych nie wpuszczają na badanie.
Zajrzałam do mamy i odebrałam pościel dla Ali. Mam 4 komplety - kiedy to wykorzystać :-D Mama oczywiście uprała wypełnienie więc ja tylko w dzieciowym poszewki ogarnę. No i jeszcze wałóweczka: 2 słoiki leczo, ryż, makaron, płatki kukurydziane (jakbym głodem przymierała :sorry:)

Cyntia - nieładnie z małża strony :wściekła/y: szczegolnie że to nie twoja fanaberia ale ty naprawdę masz zdolności i pieknie szyjesz :tak:
ps. jak stosunki z mamą?

Agamemnon - daruj sobie te okna!! Oczekam na wieści od gina.Co do ktg to ja miałam tylko w czasie porodu. Rodziłam 38tyg1d i po prostu nie zdażyłam. Co do gina to od 36 co 2 tyg.

Susełku - ZAKAZ NEGATYWNEGO MYŚLENIA!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cyntia ja też się czaiłam na tą maszynę z Lidla bo jest ponoć bardzo dobra ale mój M tez nie był zbytnio łaskawy. Kupił mi też w jakimś markecie niemieckim i mam taką
MASZYNA DO SZYCIA AEG NM 3768 (4356908218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i dał za nią ok 240zł. Oczywiście nie kupił bezinteresownie - trzeba było nogawki w spodniach skrócić :-p Ale w razie jakby to mogę polecić, prosta w obsłudze, dużo ściegów i taka poręczna.
Co do buraczków to ja robię takie nie utarte tylko kroję np w kostkę i zalewam jedynie zalewą z soli i potem mam do zupy. Bo mój H nie zje utartego buraka ale w kawałku już ok :tak:

iwo noł łej, okna są moje :-p Nie muszę się zbytnio przy nich namachać, spoko loko :tak:Niestety nie mam kogo poprosić, moja mamcia tez juz nie da rady zresztą aż wstyd mi byłoby ją poprosić.
Dobrze, że nadgarstek ok :tak:No tak, nie wpuścili bo byś się napromieniowała i świeciła w nocy :-pNo a wałówka to na porządku dziennym. Moja mama jak przyjeżdza to przywozi tyle ze sobą jakbym i ja głodem przymierała :sorry2:

Ogarnęłam przedpokój. Ogarnęłam kotłownie i wyczyściłam piec. Szczerze mi się już nic nie chce ale muszę podłogi pozamiatac i chyba je umyję :confused2:
 
iwo:) - a tak niespodziewania urodziłaś w 38t1d czy jakieś sporty były:confused:? ...bo ja w 40t3d, ale się oszczędzałam bardzo pod koniec bo wtedy jakoś mi się nie spieszyło

Byłam kupić bluzkę i jak się zobaczyłam w przymierzalni ze wszystkich stron to normalnie się przeraziłam, jednak wielki mam brzuch...
 
Agamemnon - Ty to jesteś gosposia! Dajesz czadu i to w 9 miesiącu :D

Ludzik - ja Cię ostrzegam, że wymaz na GBS pobiera się też z tej drugiej dziurki! Mnie lekarz nie uprzedził ;) Musiałam mieć głupią minę, hehe.

Iwo - nie ma jak waloweczka :) Ja już zapowiadalam, że synkowi i synowej będę waloweczki przynosić :D
Oj, to dobrze, że jest ok! Corunia pewno dumna, że sama poszła, co?

Będę dalej wiercić temat maszyny, a co. Bez naszego typowego kobiecego męczenia tematu nie odpuszczę ;) Wieczorem tak subtelnie przy nim oglądałam w necie różne modele ;)

A z mamą, to mama dalej zacietrzewiona. Babcia napisała do niej nawet w liście 2 tygodnie temu, że ma się do mnie odezwać, bo jej potrzebuję. Ja głupia sobie nawet obmyslalam jakby jej powiedzieć co myślę w delikatny sposób, co by znowu się nie obraziła, ale na nic to moje myślenie, bo telefon milczy. Znając ją, to mogła od razu bez otwierania wyrzucić ten list. To jest trudny człowiek, do prawie wszystkich sąsiadów z klatki się nie odzywa, bo obrażona.


Aaaaaaa, dzisiaj będzie łóżeczko!!!!

Ludzik, Agamemnon, Iwo, Goska - macie już urządzone pokoiki/kąciki dla maluszków?
 
Ostatnia edycja:
gośka nie przesadzaj, brzuszek masz pewnie ładny :tak:

Cyntia, a ja też bym tak subtelnie wierciła temat, zresztą tak zwykle robię ze niby przez przypadek oglądam coś na all :-pCo do kąciku dla B to już jest, musze pościel wyprasowac i założyć no i co jeszcze...ubranka może popiorę takie ciut większe i poprasuje bo na co tu czekac. Nie wiem jaki duży się urodzi, a szanse są znów na około 4kg. W komodzie też mam juz wszelkie kosmetyki, pieluszki jedna paczka tych z biedrony najmniejszych ale musze jeszcze kupić jakieś. No i to wsio. A Ty??
 
Agamemnon - brzydki nie jest tylko w perspektywie kilku luster prezentuje się bardziej okazale niż w moim domowym :confused: .... no a zostało mi jeszcze trochę wiec zapewne aktualnie jest jeszcze malutki
 
Gosiu - co do sportów to i owszem z emkiem :-D ale nie wiem czy to miało wpływ. Powiem ci w październiku :cool2:

Cyntia - ja kącik dopiero w październiku, bo tylko łóżeczko wstawić a je również w październiku kupię. Jutro za to jade oglądać wózek bo z tym ciężej trafić.
 
Cyntia wiem, ze wymazy są z dwóch dziurek:) ale Ty już miałaś robiony?? u nas jest napisane w szpitalu, że wynik nie starszy niż miesiąc więc akurat teraz zrobimy, co by nie straciły ważności:)

Iwo ja też zamierzam dużo uprawiać sportów lada dzień:) zobaczymy czy pomaga:)

Goska lustra w przymierzalniach często kłamią, i to przeraźliwe światło - nie przejmuj się:)

A ja dziś sobie spędziłam dzięn towarzysko, teraz kapuśniak gotuje, co by M miał co zjeść jak wróci:) Energia mi pod koniec ciąży wróciła:)
 
Iwo - kup lepiej wcześniej to łóżeczko :/
Ja to jestem aż zła. Dostałam łóżeczko malowane na biało, ale tak śmierdzi, że aż jestem zła i ciekawi mnie czy to w ogóle wywietrzeje.

Ludzik - miałam pobierany wymaz w 31 tc. Hmmmmmm, no w sumie wcześnie....

Ja mam jeszcze w pokoju składzik, ale chciałabym w ciągu max 2 tygodni (do 37 tc) mieć pokój gotowy. To w sumie na ostatnią chwilę.
 
reklama
Cześć :-) pozbyłam się w sobotę "dzieciorów" i mam teraz tydzień wakacji :-D ze swoją dwójką :-D

Ludzik, Cyntia no właśnie z tym wymazem to mogliby uprzedzić, że biorą z obu dziurek :wściekła/y: bo ja też myślałam że tylko z pochwy, a ona mi jeszcze w zadek... i :szok: oczy na wierzchu a do wieczora tyłek co bolał to bolał :no:

agamemnon ja też pod koniec ciąży to robiłam dwa razy więcej niż zwykle, okna pomyłam, podłogi ogarnęłam, malowanie, nowe meble, trochę tego było, ale lepiej się oszczędzaj i odpuść sobie te okna :tak:

rozpakowane dziewczyny wy już po kontroli? Ja dopiero jutro, bo urlopy... eh, a czy któraś z was dostała już pierwszą @? Mi się ostatnio plamienia pojawiły 2, 3 dni i cisza, tydzień później znów to samo i teraz się stresuję bo nie wiem czy to normalne :sorry: mam nadzieję że gin rozwieje jutro wszystkie moje wątpliwości :tak:

karola co do płodności po porodzie to mi położna powiedziała żebym uważała bo mogę zajść w ciążę :tak:

suselku nie stresuj się bo nie ma czym :tak: myśl pozytywnie bo wszystko będzie dobrze :tak:

ok, uciekam bo małż przyjechał :-) i muszę go nakarmić :-)

do juterka ;-)
 
Do góry