reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza?

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc kobietki!
przychodze z pewnym pytaniem,a wiec dwa dni przed owulacja uprawialam seks z moim facetem z koncem w srodku, bylo to 3 wrzesnia owulacje mialam 5. Od okolo 5-6 dni czuje sie dosc dziwnie,myslalam ze jest to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka,ale patrzac sie na swoje odczucia co miesiac przed okresem cos mi nie pasowalo, jestem strasznie zmeczona(nie wazne co robilam) od 3 dni mam bol brzucha, nie jest on taki sam jak jak tuz przed okresem, zaparcia i gazy sa na porzadku dziennym,bola mnie piersi,przez cale dni mnie mdli, zdarzylo mi sie juz wymiotowac,zdarzyly sie zawroty glowy i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Jestem 2 dni przed okresem, myslicie ze nie jest za wczesnie na objawy ciazy? Albo na robienie testu?
 
reklama
reklama
Jest bladzioch:),tez mieszkam za granica i chyba TYLKO w Polsce jest taka szybka opcja "beta"w innych panstwach nie spotkalam sie z tym,ale moze sie myle...
Pozwodzenia
 
mozna online ale czeka się 2 dni


a lekarze napewno zlecaja badanie Bety ( takie badanie za granicą też istnieje ) ale napewno nie z powodu starania i to przed miesiączką jeszcze
 
Cześć dziewczyny to ja też podczepie się pod temat, jeśli mogę.
Ostatnią miesiączkę miałam 2 sierpnia.
11 września zrobiłam test i dwie kreski się pojawiły. Teraz we wtorek byłam na wizycie u gina i po tym jak mnie potraktował to idzie zwariować, czekam na kolejną wizytę oczywiście do innego lekarza, która ma być 1 października i może coś więcej się wyjaśni. Bo po wizycie usłyszałam, że pęcherzyk ciążowy jest, ale czy coś z tego będzie to nie wiadomo może się utrzyma, a może poleci. Zero delikatności.. Czy wy w ogóle coś widzicie na tym usg. Ja już sobie wkręcam, że może jest pusty pęcherzyk. Itp. Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • IMG_20190911_220217.jpg
    IMG_20190911_220217.jpg
    151,3 KB · Wyświetleń: 163
  • IMG_20190911_220217.jpg
    IMG_20190911_220217.jpg
    151,3 KB · Wyświetleń: 178
  • IMG_20190917_231458.jpg
    IMG_20190917_231458.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 189
Cześć dziewczyny to ja też podczepie się pod temat, jeśli mogę.
Ostatnią miesiączkę miałam 2 sierpnia.
11 września zrobiłam test i dwie kreski się pojawiły. Teraz we wtorek byłam na wizycie u gina i po tym jak mnie potraktował to idzie zwariować, czekam na kolejną wizytę oczywiście do innego lekarza, która ma być 1 października i może coś więcej się wyjaśni. Bo po wizycie usłyszałam, że pęcherzyk ciążowy jest, ale czy coś z tego będzie to nie wiadomo może się utrzyma, a może poleci. Zero delikatności.. Czy wy w ogóle coś widzicie na tym usg. Ja już sobie wkręcam, że może jest pusty pęcherzyk. Itp. Pozdrawiam.
który tydzień wychodzi Ci z OM? jak długie i regularne masz cykle? i czy może sprawdzałaś bete i przyrost?
 
mozna online ale czeka się 2 dni


a lekarze napewno zlecaja badanie Bety ( takie badanie za granicą też istnieje ) ale napewno nie z powodu starania i to przed miesiączką jeszcze
Tak masz racje bete badaja jak juz sie jest w ciazy lub cos jest bardzo nie tak, tylko to nie jest tak jak w Pl ze sie idzie rano placi i popoludniu ma sie wynik.Trzeba isc do rodzinnego,on da lub nie skierowanie,zaklepac termin na pobranie odczekac na wyniki pare dni ehh zazdroszcze ze w Pl jest tak latwo z tym...
 
Z moich wyliczeń to taki 7 tydzień. Na usg jest 4 tydzień i 5 dzień.
A cykle mam strasznie nierugalrne. Trwają różnie raz 31,34a nawet 38. Bety nie robiłam.
Hm no przy takich cyklach ,to ciężka sprawa ,lekarz nie zlecił bety? żeby sprawdzić przysrost po 48 godz? tym bardziej że ma jakieś wątpliwości , ja bym zrobiła bo do października ,bym oszalała zastanawiając się czy się rozwija czy nie
 
Hm no przy takich cyklach ,to ciężka sprawa ,lekarz nie zlecił bety? żeby sprawdzić przysrost po 48 godz? tym bardziej że ma jakieś wątpliwości , ja bym zrobiła bo do października ,bym oszalała zastanawiając się czy się rozwija czy nie
Dosłownie nic nie zlecił, jeszcze w drzwiach tylko do mnie krzyknął czy kwas foliowy biorę.
Teraz w tej sytuacji to w sumie racja, że tylko bete powinnam zrobić.
 
reklama
Do góry