reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza?

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc kobietki!
przychodze z pewnym pytaniem,a wiec dwa dni przed owulacja uprawialam seks z moim facetem z koncem w srodku, bylo to 3 wrzesnia owulacje mialam 5. Od okolo 5-6 dni czuje sie dosc dziwnie,myslalam ze jest to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka,ale patrzac sie na swoje odczucia co miesiac przed okresem cos mi nie pasowalo, jestem strasznie zmeczona(nie wazne co robilam) od 3 dni mam bol brzucha, nie jest on taki sam jak jak tuz przed okresem, zaparcia i gazy sa na porzadku dziennym,bola mnie piersi,przez cale dni mnie mdli, zdarzylo mi sie juz wymiotowac,zdarzyly sie zawroty glowy i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Jestem 2 dni przed okresem, myslicie ze nie jest za wczesnie na objawy ciazy? Albo na robienie testu?
 
reklama
Cześć dziewczyny to ja też podczepie się pod temat, jeśli mogę.
Ostatnią miesiączkę miałam 2 sierpnia.
11 września zrobiłam test i dwie kreski się pojawiły. Teraz we wtorek byłam na wizycie u gina i po tym jak mnie potraktował to idzie zwariować, czekam na kolejną wizytę oczywiście do innego lekarza, która ma być 1 października i może coś więcej się wyjaśni. Bo po wizycie usłyszałam, że pęcherzyk ciążowy jest, ale czy coś z tego będzie to nie wiadomo może się utrzyma, a może poleci. Zero delikatności.. Czy wy w ogóle coś widzicie na tym usg. Ja już sobie wkręcam, że może jest pusty pęcherzyk. Itp. Pozdrawiam.

Skąd tacy lekarze się biorą... Sprawdzaj betę na własną rękę i umów się do innego lekarza z wynikami bo ten to jakiś niedorobiony i nie przejmuj się bo stres tylko szkodzi :) ja też miałam nie miła sytuację z lekarzem jak trafiłam do szpitala przy poronieniu zero jakiej kolwiek empati dlatego wyszłam na własne żądanie i pojechałam do innego szpitala nawet po wypis nie wróciłam xd z takim lekarzem to najlepiej po pierwszej wizycie zaprzestać się już umawiać. Musisz mieć lekarza co podejdzie do Ciebie i dzidziusia z sercem :) a będzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Skąd tacy lekarze się biorą... Sprawdzaj betę na własną rękę i umów się do innego lekarza z wynikami bo ten to jakiś niedorobiony i nie przejmuj się bo stres tylko szkodzi :) ja też miałam nie miła sytuację z lekarzem jak trafiłam do szpitala przy poronieniu zero jakiej kolwiek empati dlatego wyszłam na własne żądanie i pojechałam do innego szpitala nawet po wypis nie wróciłam xd z takim lekarzem to najlepiej po pierwszej wizycie zaprzestać się już umawiać. Musisz mieć lekarza co podejdzie do Ciebie i dzidziusia z sercem :) a będzie wszystko dobrze :)
Też się zastanawiam czym jest uzależnione ich zachowanie, chociaż dla takich ludzi nie ma uzasadnienia.
No tak może i lepiej zrobić tą betę dla własnego spokoju, bo do 1 października jednak jest trochę czasu. No niektórzy to naprawdę się do niczego nie dają.
Dzięki za słowa otuchy.
 
PatrycjaOla, leć na betę, po co się zadręczać przez 1,5 tygodnia, zwłaszcza, że stres nie służy dziecku.

Somememories, powtórz test, kup jak najczulszy i zrób go z porannego moczu.
eh, wlasnie zrobilam kolejny, wyszla jedna kreska (znaczy tak mi sie wydaje), to byl test z tej samej firmy. A wy co sadzicie ?
20190919_075500.jpg
 
Z moich wyliczeń to taki 7 tydzień. Na usg jest 4 tydzień i 5 dzień.
A cykle mam strasznie nierugalrne. Trwają różnie raz 31,34a nawet 38. Bety nie robiłam.
przy nieregularnych cyklach to na dwoje babka wróżyła . równie ciąża może być 4/5tyg a nie 7 i tego ci życzę..skąd wiesz że stosunek był przed owulacja ? używałas chociażby testów owulacyjnych ? jeśli nie jesteś pewna a masz rozjechane cykle to duże prawdopodobieństwo u ciebie że owulacja wystąpiła w innym dniu czyli późniejszym ..badanie Bety może uspokoić pokazując Teraz dobry rozwój ciąży dobrym przyrostem a spotkanie z ginem w październiku powinno już pokazać coś więcej
 
przy nieregularnych cyklach to na dwoje babka wróżyła . równie ciąża może być 4/5tyg a nie 7 i tego ci życzę..skąd wiesz że stosunek był przed owulacja ? używałas chociażby testów owulacyjnych ? jeśli nie jesteś pewna a masz rozjechane cykle to duże prawdopodobieństwo u ciebie że owulacja wystąpiła w innym dniu czyli późniejszym ..badanie Bety może uspokoić pokazując Teraz dobry rozwój ciąży dobrym przyrostem a spotkanie z ginem w październiku powinno już pokazać coś więcej
Dzięki wielkie. Od tej strony na to nie spojrzałam, fakt nie robiłam testów owulacyjnych.. Więc dobrze jest przeczytać taką radę. Mam nadzieję, że do zapłodnienia doszło później i wszystko będzie w porządku. ☺️
 
reklama
przy nieregularnych cyklach to na dwoje babka wróżyła . równie ciąża może być 4/5tyg a nie 7 i tego ci życzę..skąd wiesz że stosunek był przed owulacja ? używałas chociażby testów owulacyjnych ? jeśli nie jesteś pewna a masz rozjechane cykle to duże prawdopodobieństwo u ciebie że owulacja wystąpiła w innym dniu czyli późniejszym ..badanie Bety może uspokoić pokazując Teraz dobry rozwój ciąży dobrym przyrostem a spotkanie z ginem w październiku powinno już pokazać coś więcej
Właśnie dziś zrobiłam bete... Teraz powtórzę w poniedziałek bo w niedzielę nie mam jak. I się okaże co dalej.
Screenshot_20190920_132516_com.google.android.apps.docs.jpg
 
Do góry