reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
11 Lipiec 2020
Postów
3
IMG_20200711_122417.jpg
11lipca. Witam. Zrobiłam test rano i mam 2 kreski. Jedna słabo widoczna. Zrobiłam ponownie teraz i nie ma nic jak widać na zdj. Jak myślicie czy mogę być w ciąży? Od roku ciężko było mii zajść :( dziękuję za odpowiedź
IMG_20200711_122417.jpg

12 lipca.. Dziś niestety na dwóch testach nie ma nic :(, więc co jest ze mną nie tsk. Bo zaczynam się martwić :(
 

Załączniki

  • IMG_20200712_060618.jpg
    IMG_20200712_060618.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama
Tak z porannego. Miesiączka spóźnia się 5 dni. I zrobiłam teraz kilka minut wcześniej zanim dodałam wpis
5 dni to jednak trochę dużo mi wyszedł 4 dni po spóźnieniu bardzo ciemny, ale owulacja mogła ci się przesunąć, na teście z porannego moczu jest słaba kreska ale widoczna, tak jak pisałam na test popołudniu może być za wczesnie, powtórz jutro rano test i sprawdź czy pojawi się druga kreska, a najlepiej zrob betę, będziesz miała 100% pewności, trzymam kciuki 😊
 
5 dni to jednak trochę dużo mi wyszedł 4 dni po spóźnieniu bardzo ciemny, ale owulacja mogła ci się przesunąć, na teście z porannego moczu jest słaba kreska ale widoczna, tak jak pisałam na test popołudniu może być za wczesnie, powtórz jutro rano test i sprawdź czy pojawi się druga kreska, a najlepiej zrob betę, będziesz miała 100% pewności, trzymam kciuki 😊
Dzięki bardzo :)
 
Spokojnie wystarczy że owu było ciut później a zarodek zagnieżdża się nawet do 12 dni po zapłodnieniu więc mogło się tak zdarzyć. Zrób rano test i zobaczysz czy jest choć troszkę wyraźniejszy od dzisiejszego, a popołudniowym się nie sugeruj.
 
reklama
reklama
Do góry