reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża...

reklama
Poszłam na bete bo myślałam że jak testy wychodzą pozytywnie to beta tymbardziej przynajmniej tak powinno być
te testy strumieniowe dają często fałszywie dodatnie wyniki. Póki co jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek betę czy test, nie spisuj cyklu na straty.
Ogólnie polecam się wyluzować i o tym nie myśleć, ja zaszłam w ciąże bo kompletnie nie myślałam kiedy owulacje, kiedy mam mieć kolejny okres, tylko żyłam, bawiłam się i nagle pojawiły się dwie kreski.
Dodam, że w wieku 17 lat dostałam diagnozę, że mam brak owulacji i niewydolne jajniki, bo okresy miewałam bardzo często, albo potrafiłam przez rok ich nie mieć, więc lekarze nie dawali czas na ciąże kiedykolwiek.
 
Do góry