reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
4 Luty 2021
Postów
2
Witam. Jutro zaczynam 6 tydzień ciąży, tak bynajmniej wynika z testu ciążowego. W mieszkam w UK i do 12 tyg nic nie badają. Martwię się trochę czy oby napewno jestem w tej ciąży bo nie mam żadnych objawów prócz brak@.2 poprzednie ciąży pokazały mi objawy jak wymioty czy szybko rosnące piersi. A tu jedynie mam miękkie i lekko bolesne sutki jak przed @brak apetytu, obawiam się już najgorszego ze może być torbiel czy rąk bo już też czytałam że test wychodzi pozytywny. W miałam zrobione 4 testy z różnych firm każdy był pozytywny.
 
reklama
Hej ja tez mieszkam w UK, zadzwoń do GP powiedz ze masz bóle i krwawienie , że to 6 tydzień, ja tak zrobiłam bo bardzo bałam się że coś jest nie tak , GP w ten sam dzień umówił mnie do early pregnancy clinic , zrobili mi usg betę oraz powtarzali betę co 48godz 3 razy oby sprawdzić przyrost , powodzenia ,dać znać czy udało Ci się dostać na scan ☺
 
Hej ja tez mieszkam w UK, zadzwoń do GP powiedz ze masz bóle i krwawienie , że to 6 tydzień, ja tak zrobiłam bo bardzo bałam się że coś jest nie tak , GP w ten sam dzień umówił mnie do early pregnancy clinic , zrobili mi usg betę oraz powtarzali betę co 48godz 3 razy oby sprawdzić przyrost , powodzenia ,dać znać czy udało Ci się dostać na scan ☺
Umówiłam się już prywatnie na skan ale dopiero15tego lutego wcześnie nie dało rady.
 
No to masz dwa wyjścia. Albo early pregnancy clinic dziś albo jutro. Albo prywatnie 15 lutego. Prywatnie zrobią ci to samo co na klinice.
 
Do góry