reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Wiem,ze każda ciąża jest inna ale takie
Ja też się przejmowałam po plamilam na brązowo pojechałam na szpital 8 tydzień ciąży i wszystko ok serduszko bije małego skarba. Więc jeśli lekarz nic nie powiedział to nie masz co się martwic
Jeszcze mam jedno pytanie 30.04 byłam na wizycie wszystko ok itp. Ale mam jeszcze jedna wizytę tak jakby zaklepana co do innej pani doktor tez z usg do 10 tyg. Bo nie wiem czy chce aby ta pierwsza Pani doktor mnie prowadziła. Czy nic sie nie wydarzy jeżeli będzie wykonane jeszcze jedno usg ?
 
reklama
Jeszcze mam jedno pytanie 30.04 byłam na wizycie wszystko ok itp. Ale mam jeszcze jedna wizytę tak jakby zaklepana co do innej pani doktor tez z usg do 10 tyg. Bo nie wiem czy chce aby ta pierwsza Pani doktor mnie prowadziła. Czy nic sie nie wydarzy jeżeli będzie wykonane jeszcze jedno usg ?
Ale co masz na myśli co ma się wydarzyć ?
 
No nie wiem,że taki krótki odstęp czasu kolejne usg. Czy to nie szkodzi dziecku? Chociaż przy pierwszym okropny ból bo macica się rozszerza...
ja miałam robione USG w odstępie 2 tygodniy i nic nie było ale ja żadnych plamien itd nie miałam to trochę inaczej , usg niby nie szkodzi dziecku :) a jak masz się uspokoić to może i lepiej
 
Cześć dziewczyny ,czy tylko ja widzę 2 blade kreseczki ? ☺️
 

Załączniki

  • IMG_20210504_161356.jpg
    3,3 MB · Wyświetleń: 97
reklama
Do góry