reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
9 Luty 2023
Postów
7
Hejka, tydzień temu ginekolog potwierdziła ciąże tylko problem w tym ze nie widać zarodka. We wtorek 9.02 robiłam betę wyszło ponad 41000, dzisiaj czyli w czwartek powtórzyłam jest ponad 44 000. Dzwoniłam do swojej ginekolog i powiedziała ze jest przyrost to nie ma się czym martwić. Postanowiłam skonsultować się z jeszcze jednym lekarzem to powiedział ze albo jest puste jajo albo wczesna ciąża. Dodam ze ostatnią miesiączkę miałam 17.12. Myślicie ze jest szansa na szczęśliwe rozwiązanie?
Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Ojejku, tak się skupiłam na tym pęcherzyku ze nie pamietam. Co prawda ginekolog powiedziała ze widzi coś tam i nawet coś zaznaczyła na zdj. Miało 3 mm . Ale mówiła ze jest to za mało żeby stwierdzić na 100 procent. Kolejna wizyta dopiero 20 lutego 🤯
 
Ojejku, tak się skupiłam na tym pęcherzyku ze nie pamietam. Co prawda ginekolog powiedziała ze widzi coś tam i nawet coś zaznaczyła na zdj. Miało 3 mm . Ale mówiła ze jest to za mało żeby stwierdzić na 100 procent. Kolejna wizyta dopiero 20 lutego 🤯
A na jakiej podstawie lekarz stwierdził puste jajo? Na usg czy na konsultacji przez teleporade ?
 
Lekarz tylko na konsultacji napomknął ze może To byc puste jajo albo wczesna ciąża. Dostałam skierowanie na kolejna betę hcg które mam zrobić w poniedziałek
 
Lekarz tylko na konsultacji napomknął ze może To byc puste jajo albo wczesna ciąża. Dostałam skierowanie na kolejna betę hcg które mam zrobić w poniedziałek
NIe wiem, czy beta tutaj coś pomoże, bo nawet przy pustym jaju może rosnąć prawidłowo.
A miałaś monitoring owulacji ? Bo jeśli Ci się przesunęła, to wtedy może być wcześniejsza ciąża.
 
Beta tu ci nie pomoże, kwestia teraz usg. Nie czekała bym 2 tygodnie na usg tylko max w przyszłym tygodniu bym poszla do kogos z dobrym sprzętem.
 
Lekarz tylko na konsultacji napomknął ze może To byc puste jajo albo wczesna ciąża. Dostałam skierowanie na kolejna betę hcg które mam zrobić w poniedziałek
Nie robiłabym bety hcg bo to nie ma sensu, serio. Teraz tylko do kogoś iść z dobrym sprzętem usg.
 
reklama
NIe wiem, czy beta tutaj coś pomoże, bo nawet przy pustym jaju może rosnąć prawidłowo.
A miałaś monitoring owulacji ? Bo jeśli Ci się przesunęła, to wtedy może być wcześniejsza ciąża.
Praktycznie nigdy nie miałam regularnej miesiączki. Moje cykle były naprawdę różne raz 26,27,32,35 później znowu 26. Wiec No upieranie się przez ginekologa ze jak na 8 tydzień to powinno coś widać jest w ogóle bez sensu.
 
Do góry