reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Kokos123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2023
Postów
22
Hej, muszę się was poradzić. Od tak 7 dni mam śluz brązowy rzadko różowy ale też był .
I mam obawy czy to nie ciąża . Jednak w środę wykonałam betę i nie ma nic . Biorę tabletki anty to 3 opakowanie dodatkowo zabezpieczamy się prezerwatywą . W pierwszym opakowaniu było plamienie w drugim chyba nie nie pamiętam i teraz plamienie . Nie ukrywam boję się czy to nie ciąża . Boję się że to może być implantacja też nie czuję się dobrze przez stres
Okres mam mieć w nastepnym tygodniu
Co o tym myślicie
 
reklama
Przy tabletkach nie wystepuje okres tylko sztucznie wywolane krwawienie/plamienie. Przy stosowaniu tabletek nie masz normalnego cyklu miesiecznego. Nie ma szans na ciaze.

EDIT Widze po poprzednich postach, ze co miesiac boisz sie, ze jestes w ciazy. Moze narazie zrezygnuj ze wspolzycia, bo jak.dla mnie to nie jestes jeszcze na nie gotowa.
 
Do góry