reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Laura260294

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2020
Postów
17
Witam jestem w 16 tygodniu zaraz się zaczyna 17 tydzień dostałam globulki dopochwowe bo mam infekcje na noc muszę je wkładać dziś jak wkładam globułkę poczułam jak by taka duża kule twarda nie wiem jak to opisać po prostu jak by coś tam było ogromnego. Ogólnie dobrze się czuje nie mam żadnych krwawień ani nic boli mnie trochę w środku ale może to od tych globułek. Nie wiem zastanawiam się co tam jest takiego w środku wielkiego. Lekarza mam dopiero 22.01 czy któraś z was miała takie coś co to może być? Czy tak jest w ciąży? Jestem po dwóch martwych porodach dlatego teraz się boję. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
A kiedykolwiek aplikowalas sobie docpochwy leki? Masturbowalas sie? Na pewno wiesz, jak zbudowana jest pochwa i ze w niej jest ujscie szyjki macicy. W ciazy szyjka moze byc dosc mocno rozpulchniona, moze to wyczulas palcem?
 
A kiedykolwiek aplikowalas sobie docpochwy leki? Masturbowalas sie? Na pewno wiesz, jak zbudowana jest pochwa i ze w niej jest ujscie szyjki macicy. W ciazy szyjka moze byc dosc mocno rozpulchniona, moze to wyczulas palcem?Nie wcześniej tak brałam leki ale nigdy nic nie czułam takiego wielkiego myślę że może macica mi się powiększa i dlatego tak jest.
 
Nie wcześniej tak brałam leki ale nigdy nic nie czułam takiego wielkiego myślę że może macica mi się powiększa i dlatego tak jest.
 
Jeżeli coś Cię niepokoi to jedzie się do szpitala by sprawdzili. My naprawdę mimo wielkich chęci nie powiemy Ci co to jest.
Może to być szyjka macicy rozpulchniona, może to być zbitek tabletek, a może to być otwierająca się szyjka, lub co gorsza wypadający pęcherz płodowy.
Ja po dwóch stratach naprawdę nie czekslsbym na opinie ludzi z internetu.
Jedź proszę na IP trzymam kciuki by było wszystko dobrze i okazało się to czymś naprawdę blachym
 
Do góry