reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwość

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tą magne to mam nawet w domu :) narazie skurcze sie mnie powtórzyły więc poczekam już do jutra do wizyty - właśnie wróciłam z badań i zaraz dzwonie się umówić :)
 
reklama
Ja biorę Asmag Forte (to też zdaje się magnez) a mimo to czasami skurcze pojawiają się w nocy... koszmar chce mi się wyć z bólu! Rano nawet nie próbuję się przeciągać, bo jak tylko zbliżam się do pozycji mocnego wyprostowania to od razu zaczyna się mi zbierać na skurcz.
Inne dolegliwości mnie nie spotkały w całej ciąży - no z wyjątkiem senności na początku i około 16 tyg.
 
teraz w drugiej ciazy moje dolegliwosci byly słabsze, bo w pierwszej, to czasami nie wiedziałam jak sie nazywam. teraz rano męcza mnie jeszcze mdłosci ale juz nie wymiotuje. Oby to juz przeszlo. Chciałabym miec juz dziecko przy sobie a nie w brzuchu.
 
Zgaga trochę odpuściła, za to jak już pisałam na pogaduszkach w pośladku coś mnie kłuje i jest to bardzo uciążliwe.
Dzisiaj w nocy mąż musiął mi pomóc wstać z łóżka, żebym mogła się przejść do WC :(
Można powiedzieć, że dziecko już mi daje w dupę ;)
 
hyhyhy ;D

jak mnie wcześniej wogóle nie mdliło tak teraz z samego rana i po śniadaniu nie czuje się najlepiej, najchętniej bym nie jadła rano... ale już się przyzwyczaiłam do śniadanek... najgorzej jak się musze spieszyć...

A dziewczyny co to jest ta zgaga, z reklam wiem, że to kwasy żołądkowe itd ale jak się to objawa ???
 
Straszne pieczenie w przełyku. Po prostu człowieka pali. Paskudztwo.

Mnie teraz mdli, ale tylko po witaminach (Prenatal). Łykam w trakcie obiadu, ale ten musi być obfity, żeby mi po nim było dobrze. W przypadku zup lub małego obiadu (a przecież nie siadam do obiadu głodna jak wilk), zazwyczaj przez godzinę mnie mdli. Wyszło mi, że najlepiej zapchać żołądek i tabletkę kartoflami i z góry i z dołu.
 
tak zgaga to okropne pieczenie w przełyku i gardle

Joaska a moze powinnaś zmienic te witaminy, jesli Ci po nich nie jest za dobrze
 
Dziewczyny!
Moja watroba chyba odmawia mi posłuszeństwa. Na początku bolało w lewym podżebrzu tylko przed spaniem albo jeśli długo siedziałam lekko pochylona do przodu. Teraz boli cały czas! Wczoraj nie mogłam wytrzymać wieczorem! Boję się, że to mogą byc poczatki zatrucia ciążowego i tylko wyglądam jak spuchna mi nogi. Odstawiłam całą surowisnę, nie jem owoców i unikam smażonego. Czy któraś się z tym spotkała!
fakt biorę sporo leków i ciągle w szpitalu zastrzyki, może moja wątroba tego nie lubi?
 
Irlandio pierwsze słyszę o takich objawach. Pewnie bym spanikowała i gnała do lekarza.
Joaska mój lekarz przed przejściem z kwasu foliowego na preparat witaminowy ostrzegł mnie, że możliwe sa mdłości i podobne reakcje i powiedział, że w takim przypadku mam wrócić do kwasu, a on przepisze mi osobno witaminki na kolejnej wizycie. Co prawda takie objawy sie nie pojawiły, pojawiło sie za to swędzenie więc musiałam i tak ten preparat odstawić.
 
reklama
Irlandio to chyba nie wątroba bo wtedy ból byłby raczej umiejscowiony po prawej stronie. Z tego co czytałam to zatrucie ciążowe ma zupełnie inne objawy.
Irlandio radziłabym Ci iść do lekarza aby poznać przyczynę tego bólu nie ma co zwlekać i samemu stawiać diagnozę,bo to niepotrzebny dodatkowy stres który napewno nie wpływa pozytywnie na twoje zdrowie.
Życze Ci aby ból jak najszybciej minął.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry