reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwość

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Irlandio ja tez pewnie bym sie bała i jak najszybciej pobiegła do lekarza, jesli masz wątpliwosci czemu tak sie dzieje to nie zwlekaj. Zawsze lepiej dmuchac na zimne.
 
reklama
Zobaczymy, co ginka powie na te tabletki - no ale faktem jest, że jak zjem je przy treściwym i nie płynnym obiedzie, to jest OK
 
Hejka!
A mnie dzisiaj boli podbrzusio w lewym boku. Tak jak by wiązagła czy cóś,nie wiem co to moze być. W piątek idę do lekarza gina, jeśli się nie pogorszy to przeczekam.
Bużki!
 
Trochę się uspokoiło, bo jem mnie ale częściej. Wizytę mam dopiero 12go. Jak coś się pogorszy to zdecydowanie pognam zaraz. Może to faktycznie więzadła? Już sama nie wiem... Najgorzej jest wieczorem a jak polożę się na wznak to przestaje. Dzięki za troskę!
Pozdrawiam!
 
Irlandia a może te Twoje bóle to sa tylko przejściowe,albo jakieś nerwo bóle wystąpiły u Ciebie.Też tak miałam ale przed ciążą też nie mogłam zadługo siedzieć czy chodzić bo bolałao,a jak leżałam na wznak to przeztawało.Życze Ci aby przeszłóo to jak najprędzej.
 
mnie tez narazie nic nie boli i oby tak do konca - bo ja straszna panikara jestem i od razu chyba gnalabym do lekarza!!!
 
Irlandio przeczytałam wczoraj w książce fragment zatytuowany "Bóle w podżebrzu" i od razu pomyślałam o Tobie, zaraz Ci przepiszę z książki co o tym piszą (nie mam skanera):
"Podczas ruchów plodu niektore ciezarne odczuwaja bol w okolicy podzebrza oraz podbrzusza. Tego typu dolegliwosci nie sa niczym niezwyklym, chociaz moga dokuczac przyszlym matkom. Powiekszajaca sie macica powoduje ucisk miedzy innymi na jelita, pecherz moczowy, odbytnice. Kazdy ruch plodu moze powodowac przejsciowe podraznienie nerwow czuciowych w tych narzadach lub sasiadujacych z nimi okolicach. Pamietaj tez, ze zmienia sie wielkosc plodu i jego aktywnosc.(...) Nie da sie temu zaradzic podobnie jak wystepujacym w nadbrzuszu uczuciu rozpierania (...) w razie takich bolow nalezy polozyc sie na boku np. bol w prawym bodzebrzu - kladziemy sie na lewym boku.
jakkolwiek dolegliwosci takie nie sa niczym szczegolnym, to jednak o silniejszych, ciaglych albo uporczywie nawracajacych bolach powinnas powiadomic lekarza"
Mam nadzieję, że pozycja na boczku pomoze Ci choc troszke.
 
Od paru dni odnotowuję nowość - strasznie boli mnie kręgosłup, na wysokości krzyża. Dodam, że brzuszek ledwo mi się rysuje, a przytyłam na razie tylko (chyba tylko) 5 kg. Dopiero co przeszło mi paskudne przeziębienie, jeszcze nigdy nie ciągnęło się tak długo, najwyraźnij organizm ma pilniejsze rzeczy do roboty niż zwalczanie jakichś tam kaszelków, katarów i osłabienia. :) No i wrócił mi apetyt, a minęło uczucieprzejedzeia i zaparcia, choć nie było ku temu powodów. Tak więc powoli wracam o życia.
Czy was też pobolewają kręgosłupy?
magduśka
 
reklama
mnie kręgosłup zawsze boli w czesci lędzwiowej jak długo stoje lub siedze w niewygodnej pozycji ale zawsze tak miałam nawet przed ciążą
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry