reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwość

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na początku ciąży pobolewał mnie kręgosłup, teraz boli mnie tylko po zajęciach na uczelni - oparcia są bardzo krótkie i później plecy bolą :(
Czasem mnie pobolewa brzuszek, np podczas spania jak spałam na jednym boku i się przełoże na drugi i mam wtedy takie poczucie pustości w brzuszku. Czasem zaboli jak szybko wstane pod brzuszkiem po bokach.
Mój mały lokator potrafi mnie już obudzić jak nie śpie bardzo mocno.
Ja przytyłam 6kg i u mnie to wyraźnie widać tzn brzyszek widać (tylko rano mniej) i niestety, żeby pomalować paznokcie u stóp musze się troche nagimnastykować, jak się schylam po coś to też tak jakoś dziwnie - brzuszek już daje o sobie znać nie tylko w łóżku.
 
reklama
Ja wczoraj zmywałam i sprzatałam w kuchni po śniadanku i i tak mnie rozbolał kręgosłup, że przez pół dnia narzekałam. Dzisiaj już nie boli ale samopoczucie jakieś kiepskie. A bóle podczas spania mam takie same jak Kosmi.
 
rzeczywiscie boki brzuszka sa bardziej wrazliwsze ale nie boli tak bardzo
 
Magdaleona dzięki! Troche się uspokoiłam! Tym bardziej że teraz ból jest symetryczny. Po obu stronach równo ciągnie.
Pozdrawiam!
 
A ja się wczoraj dowiedziałam, że to co mnie kłuje w pośladku, to rwa kulszowa. Mam nie nadwyrężać tej nogi (pośladka) i mało sie ruszać. Dopiero jak przestanie boleć to mogę sobie spacerować.
Gorzej, że jak nie przejdzie (chociaż powinno, tylko, że mnie to od miesiąca pobolewało i jest coraz gorzej), bo wtedy muszę zrezygnować z ćwiczeń w szkole rodzenia.
Mogę iść na specjalne masaże ale takie, które mozna zrobić kobiecie w ciąży. Ech

Acha, pani gin, powiedziała, że nie powinno się robić co miesiąc USG. Ona jest zwolenniczką 3 w czasie całej ciąży w tym 2 dłuższych (oczywiście poza sytuacjami, kiedy trzeba coś sprawdzić i USG jest wtedy konieczne), a dodam, że każde USG, to dla niej dodatkowa kasa.
 
Pisałam o rwie kulszowej... ja mam to samo. A co do usg to ja mam co miesiąc ale u mnie ciągle się coś dzieje... więc zawsze wolę sprawdzić czy z dzidzią wszystko ok.
 
moj gin tez nie jeste zwolennikiem robienie co mies USG - dzis tylko sprawdzil pzrez chwileczke czynnosc serduszka i powiedzial ze na nastepnej wizycie (27.12) bedzie dluzsze USG gdzie sprawdzimy narzady (nie wiem co mial na mysli) ale powiedizal ze jest wszytko OK ja mu ufam;)
 
Ja mam dzisiaj jakieś obolałe podbrzusze i chwilami brzusio robi się jakiś twardy,trochę mnie to niepokoi. Humorek  do tego jakiś kiepski, nawet pierniczki nadziewane w czekoladzie nie pomogły,a nawet jest gorzej bo teraz mam wyrzuty sumienia że tyle słodkości zjadłam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry