reklama

ciążowe pamiątki dla mamy i dziecka

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez łubin, 29 Styczeń 2016.

1. łubin

łubin Początkująca w BB

Drogie Mamusie! Nasz ciąża jest czymś wyjątkowym dla nas i dla naszych dzieciaczków. Warto się wymienić pomysłami na zapamiętanie tych chwil,które niby się dłużą, ale tak naprawdę szybko umykają.

2. łubin

łubin Początkująca w BB

Ja prowadzę pamiętnik ciąży. Piszę do siebie i do maleństwa. Kiedyś poczytam go z dorosłym dzieckiem, jak będzie chciało:)

3. reklama
  4. dzudzenka

dzudzenka Fanka BB :)

Ja miałam sesję brzuszkową :) ale ten pamiętnik to super pomysł :)

5. łubin

łubin Początkująca w BB

sesja ciążowa, nie myślałam o tym. A w którym tygodniu robiłaś?

6. dzudzenka

3 tyg przed porodem :) to był prezent urodzinowy :) ślicznie wyszło i lubię wracać do tych zdjęć :)

7. łubin

łubin Początkująca w BB

Ciekawie brzmi,bo jedyne zdjęcia ciążowe jakie mam to te,które sama sobie robię,przed lustrem lub na samowyzwalaczu:) takie fotki z sesji muszą być rzeczywiście wyjątkowe. Drogie są takie sesje?

8. dzudzenka

Chyba 300 zł kosztowała. Trzeba podzwonić i popytać zależy od fotografa :) może trafisz na jakąś zdolną młodą osobę to będzie taniej :)

9. łubin

łubin Początkująca w BB

Ostatnio pomyślałam sobie, że tak jak na ścianie zaznacza się wzrost dzieci, to ja będę zaznaczać wypukłości swojego brzuszka:) Raz na miesiąc. Wybrałam ścianę w sypialni i pierwszy profil brzuszka już jest:)

10. reklama
  11. Babiuczek

Babiuczek Początkująca w BB

sesja ciążowa to super pomysł, ja akurat rodzę około 19.04 więc może się jeszcze na taką wybiorę :) aktualnie szukam fotografa noworodkowego bo chcę zrobić sesję mojej córeczce po urodzeniu. Jestem z Wrocławia i znalazłam na Facebooku firmę Lovandi, aczej na pewno się na nich zdecyduje. Któraś z Was robiła już sesję noworodkową? Wg mnie takie zdjęcia to najlepsza z możliywch pamiątka :-D

Ostatnia edycja: 30 Marzec 2016
  12. LILITH

LILITH Moderatorka

Zdjęcia 4d lub w HD są świetną pamiatka.
    Sesja noworodkowa i ciążowa również.

Poleć forum