reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe pamiątki dla mamy i dziecka

Dołączył(a)
28 Styczeń 2016
Postów
7
Drogie Mamusie! Nasz ciąża jest czymś wyjątkowym dla nas i dla naszych dzieciaczków. Warto się wymienić pomysłami na zapamiętanie tych chwil,które niby się dłużą, ale tak naprawdę szybko umykają.
 
reklama
Ciekawie brzmi,bo jedyne zdjęcia ciążowe jakie mam to te,które sama sobie robię,przed lustrem lub na samowyzwalaczu:) takie fotki z sesji muszą być rzeczywiście wyjątkowe. Drogie są takie sesje?
 
Chyba 300 zł kosztowała. Trzeba podzwonić i popytać zależy od fotografa :) może trafisz na jakąś zdolną młodą osobę to będzie taniej :)
 
Ostatnio pomyślałam sobie, że tak jak na ścianie zaznacza się wzrost dzieci, to ja będę zaznaczać wypukłości swojego brzuszka:) Raz na miesiąc. Wybrałam ścianę w sypialni i pierwszy profil brzuszka już jest:)
 
sesja ciążowa to super pomysł, ja akurat rodzę około 19.04 więc może się jeszcze na taką wybiorę :) aktualnie szukam fotografa noworodkowego bo chcę zrobić sesję mojej córeczce po urodzeniu. Jestem z Wrocławia i znalazłam na Facebooku firmę Lovandi, aczej na pewno się na nich zdecyduje. Któraś z Was robiła już sesję noworodkową? Wg mnie takie zdjęcia to najlepsza z możliywch pamiątka :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry