reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

ja niestety jestem straszny zmarźlak-chyba jako pierwsza w kraju zaczynam nosić rajstopy pod spodniami i szalik ;D, i chyba bym zamarzła tylko w długiej sukience, chociaż one są świetne. Jakos mi sie wydaje,ze w spodniach cieplej. Z reszta-zima zawsze chodze TYLKO w spodniach.
Ale dzieki za rade.


pozdrówka
 
reklama
Edka81 Ja mam ogrodniczki i czuje sie w nich swietnie,a jezeli sa fajnie skrojone to wygladaja niezle,moje maja pas pod brzuszkiem co dodatkowo nie pogrubia i nie gniecie przy siadaniu a i dupcia wyglada niezle,z tylu nie bardzo widac ze ciezarna.Polecam.Znajomym tez sie podobaja.
 
dzięki za radę!
A może podasz firmę, o ile to nie tajemnica ;) ?!
Z góry dzięki, jak to dobrze mieć kogo się poradzić i komu wyżalić... :)
 
Edytka na nas mozesz zawsze liczyc :) ja mam dwie pary spodni dostalam opd bratowej typowe ciazowki, ale ja nie pracuje wiec za czesto sie w nie nie ubieram.Pozdrawiam
 
Edka, ja też jestem taki zmarźlak :) Wyciągnęłam już nawet rękawiczki bo dojeżdżam do pracy autem a rano jest taka zimna kierownica, że nie jestem w stanie jej trzymać ::) Nie mam ogrodniczek, kupiłam sobie czarne spodnie wizytowe do pracy (jestem belfer ;)) i długą dinsową spódnicę, żeby jak Izabelka ukryć tyłek ;) ;D
Pozdrawiam!!!
 
Edka no ni wim czy moge zdradzic marke bo to taka mala tajemnica......?
ja je kupilam w H&m tam maja super wybor dla kobiet ciezarnych,tyle ze w Angli,a slyszalam ze w Polsce nie maja.
Ale jestem pewna ze znajdziesz,powodzenia
 
Edka, Lwica Ja tez mam ogrodniczki z H&M, takie z pasem pod brzuszkiem. Wszyscy nie moga wyjsc z podziwu jak zgrabnie leza, zadne tam sloniatko. Do tego jeans mily i miekki ale cieply. Serdecznie polecam!!!
 
Ech i kupione w Polsce, w Warszawie w Centrum Handlowym Promenada ul OStrobramska, maja caly, choc nieduzy dzial ciazowy. Super ciuszki. Kosztowaly 179 zl ale warto bylo naprawde choc i ja groszem nie smierdze, jak to sie mowi... Przemoglam siebo tak ladnie lezaly i nie zaluje!!! A co dopiero zima sie przydadza!
 
A ja juz marzne konkretnie dziewczyny!!!Przezuciłąm się juz na polary i w nich zaczynam już "śmigac"!Dziś mąz jest w pracy wiec zrobię małe przebieranie w szafach i powyciągam juz swetry i zobaczę czy mieszczę się w jakąs kurtke jesienną (ale juz wiem ze to raczej mało prawdopodobne... :( )cóż, brzuszek rośnie i rośnie...Musiałam tez kupić sobie większe buty - ja, która zawsze nosiłąm rozmiar 38 nałożyłam skerpetkę frote i mierzyłąm buty, okazało sie ze muszę kupić rozmiar 40 - zgroza!Mam uczucie ze na zamiast stóp mam płety - ale jedna dobra sprawa - ładnie wygladają :)
 
reklama
Dziewczyny a ja naszylam ciuszkow ciazowych i ich nie ponosze ale przydadza sie narazie mojej szwagierce a potem jeszcze moze i znowu mnie kto wie )
niewiem czy mnie obecna sytuacja nie zrazi do kolejnej coiazy ale jak bog da to peweni sie zdecyduje :)
Ojej ja tak kocham wszystkie dzieciaczki
 
Do góry