reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

Ja wczoraj na poprawę humoru kupiłam sobie spodnie i spódnice. od razu mi się humor poprawił. nareszcie coś w czym nie jest mi ciasno!No i oczywiście maluszkowi ;)
 
reklama
Abi!

Gratuluję udanych zakupów. To zazwyczaj poprawia każdej kobiecie humor. ;D
Ja w najbliższym czasie muszę się wybrać na poszukiwanie kurteczki. Wszystkie które mam już się nie dopinają, tak to jest jak się lubi chodzić w dopasowanych rzeczach. :laugh:
 
Padiq u mnie jest tak samo nie dosc ze waskie to jeszcze krotkie wiec odpadaja.

Co do bielizny to wlasnie dzisiaj nabylam sliczna bielizne ciazowa i to nieplanowana,szukalismy z mezem lodowko-zamrazarki i przy okazji wstapilam do sklepu z ciazowa odzieza,od razu humorek sie poprawil.Milo jest spedzic dzien z mezem w srodku tygodnia niestety nie czesto to sie zdarza.

pozdrowionka :D
 
Lwica, hm... mam nadzieję, że lodówko-zamrażarkę też kupiliście bo jak nie to produkty żywieniowe będziecie trzymać w innym dzisiejszym zakupie.... ;) ;D ;D ;D
A ja sobie kupiłam czarną spódniczkę za kolana z dzianiny, wcae nie ciążową w romiarze UWAGA!!! XXXL!!!!! Ale jest super, i będzie rosła razem z brzuszkiem :) Jak mąż naładuje baterie do aparatu to wstawię zdjęcia brzuchalka i spódniczki przy okazji.
Papa
 
ja to teraz potrzebuje majktek takich sciagajacych :) hehe zeby tego mojego brzuchola gdzies upchac ,ale narazie te ciazowe wysokie sie sprawdzaja .
Ja wogole jeszcze chodze w ciuchach ciazowych bo niestety w moje jeszcze nie daje rady wejsc ,mam nadzieje ze nie bede musiala wymieniac calej garderoby .
:)
 
DziOObku, napewno wrócisz do dawnej figury zanim się obejrzysz, tym bardziej, że przed ciążą byłaś szczupła i zgrabna pamiętam ze jakiegos zdjęcia).
No i przecież mleczarenka działa, a to też dużo znaczy
 
reklama
Kasia178 na szczescie lodowko-zamrazarke tez kupilismy,bo mojej bielizny bym nie przeznaczyla na jedzonko za nic w swiecie,lepiej zaprezentowac mezulkowi. ;D ;D ;DRozmiar calkiem niczego sobie,ale grunt ze dobrze lezy.
Jak niewiele trzeba zeby kobiecie humorek poprawic,jeden fatalaszek i od razu lepiej.

Dzioobek to dopiero 2 tygodnie,za niedlugo wrocisz do swoich ulubionych ciuszkow. :)
Nawet nie chce myslec jakie nasze brzuchole beda wielkie po porodzie i skad my takie wielkie majtasy sciagajace wezmiemy??? ::)

Pozdrawiam wszystkie brzuchalki,te wieksze i te malutkie.
 
reklama
Do góry