reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Bardzo polecam firmę Happymum. Mają ceny wyższe niekiedy niż w sieciowkach ale jakościowo są bezbłędne. Zainwestowalam w jeansy i kupiłam bluzkę wyjściową używaną w ekstra stanie. W poprzedniej ciąży miałam też parę różnych rzeczy które potem w fajnej cenie sprzedałam. Elastyczne i świetnie wykonane [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie uważam że to przepłacanie, bo płaci się za konkret. Przy okazji - mam dwa duże psy [emoji6]
Każdy lubi inne rzeczy

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam dziewczyna z UK boohoo- kupiłam 2 sukienki ciążowe- przecenione i ładny materiał, choć siec Internet od a no i pizame słodka- ciazowa 100% bawelna
 
Pracowałam tam [emoji16][emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
I co mozesz cos o nich napisać? Niby ciuchy szyte w UK tak na matce jest. Ja jestem zadowolona bo za 20 pare funtów kupiłam 2 ciążowe sukienki i pizame wiec bargain ;)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
I co mozesz cos o nich napisać? Niby ciuchy szyte w UK tak na matce jest. Ja jestem zadowolona bo za 20 pare funtów kupiłam 2 ciążowe sukienki i pizame wiec bargain ;)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam tylko drukowalam zamówienia i rozdawałam ludzia więc nie wiele więcej wiem i było to 6 lat temu , zamówień było naprawdę w cholerę ... Szczeze ta wątpię że to ciuchy szyte w UK , bo metkowane były dopiero u nas , ale może taka zasada poprostu jest .
Jak ja pracowałam to niektóre były fajne ciuchy a niektóre zwykle szmaty ... ale to jak wszędzie zapewne .
To Ci pomogłam [emoji23]
Idę aż zerknąć na stronę czy coś się zmieniło [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tam tylko drukowalam zamówienia i rozdawałam ludzia więc nie wiele więcej wiem i było to 6 lat temu , zamówień było naprawdę w cholerę ... Szczeze ta wątpię że to ciuchy szyte w UK , bo metkowane były dopiero u nas , ale może taka zasada poprostu jest .
Jak ja pracowałam to niektóre były fajne ciuchy a niektóre zwykle szmaty ... ale to jak wszędzie zapewne .
To Ci pomogłam [emoji23]
Idę aż zerknąć na stronę czy coś się zmieniło [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Ha dobrze wiedzieć, ze oszukują na metkowaniu [emoji14] .. I ze nie wszystkie ciuchy sa dobrej jakości... Tak jak piszesz wszędzie trzeba uważać....:)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry