reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Ja z zakupami tez czekam na poznanie płci. Jak będzie dziewczyna to wszystkie ciuszki mam więc będzie taniej ;-). No ale mam wielką nadzieję na chłopca i co za tym idzie zakupy ubrankowe :-) Wanienkę mam,przewijak też,fotelik i inne gadżety. Tylko tak jak martaik musze się zastanowić nad wózkiem,ale to pewnie decyzję podejmę jak już się maluszek urodzi i będę widzieć jak sobie Nati z chodzeniem radzi i czy dostawka do wózka starczy czy trzeba będzie podwójny kupować.
 
reklama
Ja do końca roku nie kupuję i nie oglądam nic. Zaraz po nowym roku zacznę znosić rzeczy po małym ( a mam ich masę u babci w szafach , mamy i bratowej )poprzeglądam i bede juz kompletowac,.Wanienke mam, foteliki tez, jedynie łóżeczko i wózek trzeba kupić. Głeboki kupię jakiś używany nie za drogi bo to na moment , Bartka woziłam ok 5 miesiecy , a potem kupię jakąs lepszą spacerówke ...
 
Ja narazie nic dla maluszka nie kupuje:tak: Na razie kupilam sobie pas ciazowy i rajstopy ciazowe:tak: Dla maluszka mam troche rzeczy u przyjaciolki mamy majowej 2005 i sierpiniowej 2010:tak:bedzie nam potrzebny wozek i kosmetyki oczywiscie:tak:Ciuszow bede miala duzo ale jak poznam plec to pewnie cos kupie:laugh2:
 
Jak dla mnie za wcześnie na zakupy. Ostatnio w sklepie oglądałam ciuszki, ale się wstrzymuję tak do polowy ciąży. Wtedy zacznę szaleć!
Carmellia - szybko zaczęłaś :-D
 
Ostatnia edycja:
oh ja ciuchów mam tyle, że mogłabym żlobek ubrać. Jedynie te najmniejsze (56) mam takie mocno sprane, więc może cos przydąloby się dokupić, przynajmniej do szpitala. Prawie wszystkie ciuszki mam po dzieciach znajomych. Z reszta w międzyczasie i ja te ciuszki 3 znajomym zdążyłam wypożyczyć. Te najmniejsze są najdelikatniejsze, a i kupuje się ich najmniej więc są stale w praniu i powypierały się jakoś. ALe chłopcy nosili je 10 moze 14 dni. Urodzili się więksi ale na poczatku dzidziole podkurczają nóżki tak ze co by im nie założyc to i tak wisi.
Gdyby jednak okazało się,z e to dziewczynka, ooj to sukienkowym zakupom nie będzie końca :D
a tak poza ty to muszę kupić łóżeczko (materac mam, niedawno wymienialam) i wózek z fotelikiem. Mam co prawda fotelik chocco ale stary i jest niesamowicie cięzki.
Na razie nie kupiłam nic ani dla siebie ani dla malucha
 
Jak dla mnie za wcześnie na zakupy. Ostatnio w sklepie oglądałam ciuszki, ale się wstrzymuję tak do polowy ciąży. Wtedy zacznę szaleć!
Camellia - szybko zaczęłaś :-D
tak do połowy to nie ale do 13tc to na pewno bym się wstrzymała
mamelia a czemu ty już za miesiac chcesz wszystko mieć?
i masz rację,z ę wiele z tych "wyprawek" to rzeczy zupelnie niepotrzebne
 
w pierwszej ciąży zaczęłam robic zakupy w 5tc:) i jak widac nie zapeszyłam:) teraz takze zabrałam sie juz za kompletowanie wyprawki;) poki brzuszek nie ciazy;) pozniej bede siedziała na kanapie i odliczała dni do spotkania z moim drugim Skarbem:)
 
Jak dla mnie to jeszcze za wcześnie na takie zakupy...wolę poczekać to dopiero 11 tc... ale od początku ciąży odkładamy już pieniążki na wyprawkę i jak przyjdzie czas kupowania to już jakaś sumka się uzbiera:-)

muszę tylko pomału zainwestować w jakieś spodnie ciążowe bo brzusio już się rozpycha...
 
reklama
Do góry